MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Vanessa-Mae - The Best Of (2003)

mijn stem
3,50 (3)
3 stemmen

Singapore
Pop / Neoklassiek
Label: EMI

  1. Toccata and Fugue in D Minor (3:39)
  2. Destiny (3:11)
  3. Nessun Dorma (3:17)
  4. I'm A-Doun for Lack O' Johnnie (A Little Scottish Fantasy) (4:30)
  5. Storm (3:44)
  6. I Feel Love (4:26)
  7. Bach Street Prelude (4:27)
  8. Aurora (4:52)
  9. Original Four Seasons - Winter (3:11)
  10. Contradanza (3:19)
  11. White Bird (3:32)
  12. Original Four Seasons - Summer (5:15)
  13. Happy Valley (6:34)
  14. Devil's Trill (3:37)
  15. Solace (4:30)
totale tijdsduur: 1:02:04
zoeken in:
avatar van bas
4,0
bas
Even een hele andere richting misschien dan waar ik normaal mijn voorkeuren leg, maar ik blijf een zwak houden voor de muziek van Vanessa-Mae.
De combinatie van pop en klassiek neigt soms teveel naar het pop toe, maar hiertussen zit toch een verfijnde stijl die ik best op de achtergrond kan hebben. De klassieke cd's zijn allen in dezelfde stijl als waar op deze best-of de Original Four Seasons staan.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.