MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Chris Garneau - El Radio (2009)

mijn stem
3,93 (15)
15 stemmen

Verenigde Staten
Pop / Folk
Label: Absolutely Kosher

  1. The Leaving Song (4:09)
  2. Dirty Night Clowns (3:05)
  3. Raw and Awake (4:28)
  4. Hands on the Radio (3:57)
  5. No More Pirates (3:19)
  6. Fireflies (3:09)
  7. Home Town Girls (3:45)
  8. Over and Over (5:15)
  9. Cats and Kids (4:48)
  10. Les Lucioles en Re Mineur (1:40)
  11. Things She Said (3:44)
  12. Pirates Reprise (3:44)
  13. Black Hawk Waltz (2:53)
totale tijdsduur: 47:56
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
3,5
Chris Garneau opereert in een hoek die momenteel wel populair is: Patrick Watson-achtige liedjes, pianootje, strijkers en aparte wendingen. Voldoende ingrediënten die veel muziekliefhebbers wel zullen aanspreken. In Dirty Night Clowns hoor ik zelfs Sufjan- achtige praktijken.
Het kost even tijd om er goed in te komen, dat had ik bij het vorige album ook wel, maar dan heb je daarna ook wel wat.
Toch ben ik er zelf nog niet helemaal uit voor wat betreft El Radio; hier en daar vind ik het toch net even iets te gekunsteld en mis ik pure emotie. Emotie die er ongetwijfeld zal zijn maar ik voel het niet voldoende. Daarbij denk ik ook wel dat ik nu even te veel van dit soort albums gehoord heb waardoor de verrassing achterwege blijft.
Desondanks valt er genoeg moois te beluisteren en is het een kwestie van in de juiste mood te verkeren. Als dat zo is dan is mijn beleving van dit album heerlijk te noemen en op andere momenten glijdt het iets te gemakkelijk langs me heen.
Nu hopen dat de tijd het toch wat vaker de positieve kant op laat gaan want in dat geval kan er altijd nog een halfje bij en kunnen we spreken van een van de interessantere releases van dit jaar en duikt het misschien nog wel op in diverse jaarlijstjes van sommigen hier op de site. Of dat ook die van mij gaat worden? Dan moet er nog heel veel gaan gebeuren, maar je weet maar nooit

avatar van muziekobsessie
4,0
helemaal met je eens aero iets te gekunsteld. Eerste nummer wel erg mooi maar de hele plaat toch teveel geneuzel.

avatar van Mctijn
3,5
Na 1 luisterbeurt was ik ook niet echt overtuigd. Alleen Dirty Night Clown sprak me aan.
Nu ik het album enkele malen gehoord heb, moet ik deze mening wat bijstellen. De eerste 6 nummers zijn van goede kwaliteit en stuk voor stuk na wat vaker luisteren erg eigen en herkenbaar.
Daarna wordt het helaas wat minder. Rustiger, maar vooral wat vlakker.
Wanneer er nog een uptempo nummer tussen stond om de boel wakker te houden was dit album 4* waard, nu moet hij het doen met 3,5*

avatar van Glen Hansard
Het begin is overtuigend, daarna zakt het jammer genoeg steeds verder weg. Vooral het openingsnummer is van een ongekende schoonheid.

avatar van timhardt
4,5
goeie plaat, zeker één voor te kopen, ik begin met 4 sterren!

avatar van timhardt
4,5
zeer goeie plaat: ik eindig op 4,5 *

avatar van muziekobsessie
4,0
Dit album begint toch te groeien bij mij. Met uitzicht op nieuw uit te komen album blijf ik deze toch draaien en me verbazen over de genialiteit van dirty night clowns en fireflies.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:46 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:46 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.