MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Lost Sounds - Lost Sounds (2004)

mijn stem
3,88 (16)
16 stemmen

Verenigde Staten
Rock / Punk
Label: In the Red

  1. There's Nothing (2:33)
  2. Destructo Comet (2:08)
  3. I Get Nervous (4:22)
  4. Clones Don't Love (3:48)
  5. I Sit I Watch I Wait (2:17)
  6. Ophella (2:22)
  7. Your Looking Glass (2:02)
  8. Let's Get Sick (2:47)
  9. And You Dance? (2:26)
  10. We're Just Living (3:16)
  11. Mechanical Feelings (2:29)
  12. Bombs over M.O.M. (3:13)
totale tijdsduur: 33:43
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
2,5
Beetje veel geschreeuw. In het begin denk je "hey Pixies" (en dat is heerlijk geschreeuw), maar dan gaat het snel vervelen en heb ik zoiets van laat maar weer. Niet erg boeiend dus, alhoewel hier best wel een publiek voor is denk ik. Ik behoor daar niet echt meer toe. Ik geloof het sowieso wel steeds meer met schreeuwerige bandjes. Op zijn tijd soms nog leuk, maar dan wel graag mijn oude favorieten.

avatar van Dielie
4,0
"Bombs Over M.O.M." vind ik anders wel leuk, rest keer verder beluisteren

avatar van Dielie
4,0
Ik heb hem vandaag gekocht, leuk en apart plaatje, keyboards, meisje-jongetjesstem, goeie combinaties vind ik.

Geef de Lost Sounds nog eens paar luisterbeurten aERodynamIC.

yuuu

avatar van Jlyneplastik
5,0
NIET BOEIEND? dit is echt GEWELDIG

avatar van ZOLTAR
5,0
Jlyneplastik schreef:
NIET BOEIEND? dit is echt GEWELDIG

Helemaal mee eens.

avatar van mayhemblik
4,0
Potverdomme wat een wereldplaat, als je hier stil bij kan blijven zitten moet je wel vanaf de nek verlamd zijn (vanaf de nek naar beneden bedoel dan)
De liedjes blijven gelijk in je kop zitten om er voorlopig ook niet meer uit te gaan.
Wat ik vooral te gek vind is de synth uh sinter uh die machine waar die rare geluidjes uitkomen.
Ik word altijd een beetje prettig Nervous van dit album

avatar van ZOLTAR
5,0
ha ha liedje 3,

Jay Reatard!

avatar van Hiawatta
4,0
Wat is dit gave muziek zeg!! Jammer dat ik het vorig jaar pas ontdekt heb met de wetenschap dat ze in Vera gespeeld hebben. Elke keer weer als ik het opzet, wauw vuige punk/garage rock!!
Die stem van Alicja Trout. Jay Reatard wel live gezien, helaas krijg ik de kans om Lost Sounds te zien nooit meer
Alicja en Jay hadden, naar de verhalen die ik gehoord heb, een geweldige chemie on stage wat een optreden van Lost Sounds haast legendarisch maakte. Met een orgel erbij!!
Daar moet ik dan maar mee doen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:52 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:52 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.