MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Whiplash - Unborn Again (2009)

mijn stem
3,20 (5)
5 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Pulverised

  1. Swallow the Slaughter (5:28)
  2. Snuff (4:06)
  3. Firewater (4:57)
  4. Float Face Down (4:49)
  5. Fight or Flight (4:01)
  6. Pitbulls in the Playground (3:50)
  7. Parade of Two Legs (3:42)
  8. Hook in Mouth (4:46)
  9. I've Got the Fire (2:46)
  10. Feeding Frenzy (4:36)
totale tijdsduur: 43:01
zoeken in:
avatar van exodus
Effe kort: sinds jaaaaaren weer eens een heus studio album van het ooit zo mega woeste Whiplash uit New Jersey. Yep, zij brachten 2 knallers van klassiekers uit in de machtig mooie jaren 80 waarop gethrashed werd totdat je omviel. De albums erna interesseerden mij minder, op een enkel verzamel ding of demo ding daarna dan. Nu dan een heus nieuw album ding. Wat ik er tot op heden van gehoord is aardig, ze hebben altijd hele pakkende ideeën gehad die hun songs zo sterk kenmerkte. Het veroorzaakte mede krakers van nummers eerder te vinden op hun eerste 2 albums uit de jaren 80. Ik schrijf nu mede, want wat zo noodzakelijk is bij een band als Whiplash is GEEN ingegraven productie anno 2009 en ik verlang een alles verwoestende musicerende band en doorgeslagen zanger Tony Portaro! Zo hoort Whiplash op zijn volle oorlogssterkte te zijn. Nu, tenminste wat ik tot heden gehoord van het nieuwe album, klinkt voor mij alles wel aardig. Een eerlijker open rauwere productie en een nog hysterischer zang zoals ze eerder dat konden zouden de goede ideeën in de nummers ten goede komen. Lauwe soep is nu eenmaal minder dan goede hete soep waarbij je je zowat aan brandt. Zei ik: effe kort?!?!

avatar van Kronos
Dit album heb ik ook wel eens beluisterd, maar echt sterk klonk het allemaal niet. Van de latere albums lijkt Sit Stand Kneel Pray uit '97 mij nog de beste. Daar heeft men nog eens een goeie zanger voor de microfoon gekregen en een stel leuke nummers geschreven.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:50 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:50 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.