MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Akira Takasaki - Nenriki (2006)

mijn stem
3,50 (1)
1 stem

Japan
Metal
Label: Tricycle

  1. Surf Trip (5:50)
  2. Mars (6:26)
  3. I Want to Take You Higher (5:28)
  4. Neighborhood (4:46)
  5. Mindphase (5:04)
  6. Chicago Drive (4:14)
  7. The Sun Goes Down (4:38)
  8. No One to Depend On (5:40)
  9. Black Gold (3:54)
  10. Paradise Jungle (4:04)
  11. Echoes (2:04)
  12. Funk It (5:39)
totale tijdsduur: 57:47
zoeken in:
avatar van Lonesome Crow
3,5
Het zoveelste solo album van Akira Takasaki begint gelukkig met 2 instrumentale nummers die niet al te expirimenteel zijn en gewoon lekker weg luisteren.
Ook op dit album doet Akira alles zelf en dat is vooral door het simpele drumwerk te horen.
Gitaar en basgitaar kan hij natuurlijk bespelen als de beste maar omdat hij het album ook zelf produceert is er niemand die tegen hem zegt dat hij beter niet meer kan "zingen".

Door zijn zang "brengt hij de Sly & the Family Stone Cover "I Want to Take You Higher" volledig om zeep.
Dit geldt ook voor de covers nummer 7 en 8 en het eigen nummer "Paradise Jungle".

Maar gelukkig is het merendeel van de CD instrumentaal en zijn de songs veelal up-tempo en funky.
Klinkt wel wat vrijblijvend maar zoals eerder gezegd luistert het lekker weg en de tijd van vreemde geluiden en experimenten zijn nagenoeg voorbij.

Eindelijk weer eens een goede CD van Akira een 3,5 !

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.