MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Akira Takasaki - Black Brown (2007)

mijn stem
4,00 (2)
2 stemmen

Japan
Metal
Label: Tricycle

  1. Midnight Train (5:39)
  2. Live Or Die (4:54)
  3. Black Stone (3:51)
  4. High-Top (5:11)
  5. Today's News (3:57)
  6. Funky Babe (5:43)
  7. Wild Spending (3:59)
  8. Fire Dance (6:28)
  9. Heavy Stone (5:38)
  10. Touch Your Skin (4:19)
  11. Back in Kawachi (5:10)
  12. Bass Man (3:38)
  13. Slow Drive to the Moon (4:18)
  14. Apologize (4:58)
totale tijdsduur: 1:07:43
zoeken in:
avatar van Lonesome Crow
4,0
Dat we dat nog mogen meemaken, een volledig instrumentaal solo album van Akira.
Dit was zo'n beetje het beste nieuws op muziekgebied voor mij in 2007 maar was dat wel gerechtvaardigd ?

Het begint in ieder geval veelbelovend, een enigzins ingetogen nummer met de nodige dreiging erin zonder vreemde geluiden en effecten die zo op zijn 2de of 3de solo album had kunnen staan.
Voluit gaat het in "Live Or Die" waarin Akira lekker up-tempo de vaart erin houdt, een geweldig nummer !
"Black Stone" neemt wat gas terug om alle ruimte open te laten voor heerlijke scheursolos.

Het 4de nummer boduurd steeds op hetzelfde riedeltje, waarin gitaar en bas leuke invuloefeningen op vertonen.
"Today's News' is goed nieuws, een sterke compositie met slappend baswek en machtig mooie gitaarstukken erop.
Het 6de nummer is afwisselend funky en heavy, het hoge peil blijft gehandhaaft.

Van de navolgende songs valt "Fire Dance" op door minutenlang drumgeroffel op het einde en is "Heavy Stone" heerlijk dreigend.
In "Bass Man" spaarzaam keyboards.
De 2 slotnummers zijn vooral sfeervol en ook hier zijn wat synthezisers te horen, vooral in het laatste nummer ietwat experimenteel maar mooi afgewisseld met clean gitaargeluid.

Eindelijk weer eens een geweldig album van Akira, 4 sterren en een notering in de top 3 van zijn solo albums !

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.