MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Don Nix - Hobos, Heroes & Street Corner Clowns (1973)

mijn stem
3,40 (5)
5 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Enterprise

  1. She's a Friend of Mine (3:42)
  2. The Train Don't Stop Here No More (2:29)
  3. Black Cat Moan (3:42)
  4. Rainy Night in Paris (Memphis Reject) (4:07)
  5. When I Lay My Burden Down (Traditional) [Dedicated to Fred McDowell] (4:32)
  6. Sweet Sweet Surrender (4:47)
  7. We Gotta Move (Keep on Rolling) (3:19)
  8. Miss Eleana (3:36)
  9. I Need You (2:55)
  10. Look What the Years Have Done (3:17)
totale tijdsduur: 36:26
zoeken in:
avatar van jorro
2,0
Ik kan het niet laten hier een berichtje bij te schrijven. Het is toch sneu als je Nix heet en je hebt 10 jaar voor nix hier op MuMe gestaan.
Ik heb een luisterpoging gedaan op spotify maar het verbaast me nix dat er geen stem of bericht is.
De muziek is drie keer nix namelijk.
Hoe dit in de jaarlijst 1973 van OOR terecht is gekomen?
2*

avatar
Mssr Renard
Je berichten beginnen wel echg irritant te worden.

Don Nix is prima. Hij speelde saxofoon bij Stax (Mar-Keys), schrijft veel voor anderen en heeft enkele prima soloplaten gemaakt.

Een luisterpoging geven, kun je nog respectlozer zijn? Ga toch heen, man! Je bent alleen maar overal platen aan afzeiken. Ik hoop dat je jezelf een hele toffe peer vindt

avatar van heartofsoul
4,0
Mssr Renard schreef:


Don Nix is prima. Hij speelde saxofoon bij Stax (Mar-Keys), schrijft veel voor anderen en heeft enkele prima soloplaten gemaakt.



Ook als producer heeft hij zijn sporen verdiend, en hij is zeker ook voor bluesliefhebbers interessant.
Maar het moet je maar aanspreken; ook dat is natuurlijk waar. Ik kan ook wel weer begrijpen dat je geïrriteerd raakt als iemans zo denigrerend doet. Maar niet te boos worden, Mssrs Renard dat is slecht voor de bloeddruk!

Dit lijkt me een lekker album (ik ken er een paar nummers van), dus ik heb het op mijn luisterlijstje gezet voor de komende dagen.

avatar
Mssr Renard
Dank je. Ik zal rustig blijven, maar ik zie dit soort berichten echt heel vaak ( Ibij blues, country, folk, southern rock) k ga de berichten negeren.

Ik heb twee lp's van Nix en draai ze te weinig. Dus ik fa ook weer eens wat meer opzetten, en er moeten ook wat platen nog worden toegevoegd.

De drummer van Atlanta Rhythm Section heette ook Nix, dus schijnbaar ern veelvoorkomende achternaam.

avatar van heartofsoul
4,0
Nog een aanvullend berichtje. Dit is inderdaad (voor de liefhebber van het genre) een prima album. Het is opbeurend en bemoedigend, Volgens Allmusic is het bluesrock, maar dan wel van het zonnige en innemende soort. Er spelen ook diverse goede musici op mee, zoals Eddie Hinton op gitaar.
De songs zijn niet spectaculair, maar ik heb ze alle met plezier beluisterd. Nee, prima plaat, die ik zonder meer zou meenemen als ik een exemplaar tegenkwam. Spotify schotelde mij ook nog twee nummers voor van het album "Living By the Days", en die waren van hetzelfde laken een pak. Dus dat album heb ik ook op mijn luisterlijstje gezet.

avatar
Mssr Renard
De liefhebbers hebben altijd een beetje meer gelijk dan de niet-liefhebbers.

Ik zal eens kijken of Soundcloud ook wat muziek van Don heeft, want lp's kan ik onderweg zo moeilijk luisteren.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:23 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.