MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Sudden Infant - Psychotic Einzelkind (2008)

mijn stem
geen stemmen

Verenigde Staten
Avant-Garde
Label: Blossoming Noise

  1. Somniphobia (5:18)
  2. Deep Cuts (5:47)
  3. Boy in a Wheelchair (5:07)
  4. Tandoori Chicken Scooter III (4:09)
  5. Bamblood (6:49)
  6. Slomono (11:05)
  7. Beautiful Tile (2:22)
  8. Head Vs Wall (5:58)
  9. Trees Are My Friends (2:24)
  10. Dies Irae (6:00)
  11. Zipper Ripper (3:11)
  12. Slomono [Z'ev Remix] (4:00)
  13. Tandoori Chicken Scooter III [Lasse Marhaug Remix] (2:50)
  14. Somniphobia [Thurston Moore Remix] (6:13)
totale tijdsduur: 1:11:13
zoeken in:
avatar
jeko
Best goede plaat dit, power electronics van de Zwitser Joke Lanz.. Momenteel noise album v/d week.

avatar
tuktak
ik vind de remixen op het eind nog het vetst.
verder een beetje een raar album, als je dat zo mag zeggen. op de momenten dat het wat muzikaler word haak ik af. net als bij de 'rare geluiden' als zipper ripper. leuk hoor dat je rits geluid maakt, maar na 3 minuten krijg ik er neurotische gedachtes van.

avatar
sxesven
De remixen zijn nog redelijk aan te horen, verder kon ik hier niet zoveel mee. Het labeltje 'power electronics' zou ik hier ook niet direct op willen plakken; vind het meer uit een industrialhoekje komen, hoewel de vocalen soms wel PE-achtig zijn. Het meest storend zijn wat mij betreft de ritmische elementen, die soms haast lijken te dienen als houvast binnen de vrijere electronische improvisatie eroverheen. Ritme is wat mij betreft zeker geen vies woord, en kan zelfs grootse resultaten opleveren (White Hospital - Holocaust), maar ik vind het hier simpelweg niet bijster goed ingezet. Het geluid doet me op puur esthetisch vlak helaas ook niet echt veel; zoals ik al zei lijkt Lanz uit de industrialhoek te komen en ik vind zijn geluid dan ook erg als danig klinken; te koel en te mechanisch. Mijn herrie mag ik natuurlijk ook graag kil en nietsontziend horen, maar ik prefereer een (analoge) warmte, een gruis - benoem het maar eens. De vocalen, uiteindelijk, vind ik voor PE-begrippen helaas ook nogal zwak; vergelijk dit eens met de uithalen van Sutcliffe Jügend, White Hospital, Gero op Yasukuni Jinja... tja, die wedstrijd is gestreden. Nee, niet echt bijster goed, helaas. 2*

Sorry Martin, dat precies jouw keuze nou maar 2* mag ontvangen; no hard feelings, hoop ik

avatar
jeko
Stemmen zijn behoorlijk verdeeld over dit album, Discogs 6 stemmen, gemiddeld 5 , Rate Your Music 6 stemmen, gemiddeld 3.32.

Ook al zet ik soms hoog in qua stemgedrag, ik blijf dit toch een lekker album vinden! En juist de combinatie industrial, power electronics vindt ik wel lekker. Misschien dat ik Invocation of the Aural Slave Gods van Sudden Infant nog eens ga proberen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:10 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:10 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.