MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Spandau Ballet - Once More (2009)

mijn stem
2,94 (17)
17 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop
Label: Mercury

  1. Once More (4:06)
  2. Cut a Long Story Short (3:49)
  3. Gold (4:16)
  4. True (5:44)
  5. Chant No 1 (3:32)
  6. I'll Fly for You (5:21)
  7. Only When You Leave (5:07)
  8. Through the Barricades (4:46)
  9. She Loved Like Diamond (3:24)
  10. Communication (3:15)
  11. Lifeline (4:04)
  12. With the Pride (3:25)
  13. Love Is All (4:05)
totale tijdsduur: 54:54
zoeken in:
avatar van vigil
2,5
nieuwe versies van oude krakers, ik weet niet of daar veel mensen op zitten te wachten...

avatar van Papartis
Ach ja, er wordt weer getourd. Geld verdienen dus.

avatar van monique
vigil schreef:
nieuwe versies van oude krakers, ik weet niet of daar veel mensen op zitten te wachten...



Ik zeker niet,geef mij maar Spandau Ballet uit de jaren 80

avatar van deric raven
Dit zijn toch nummers uit de jaren 80.

avatar
fastpulseboy
ow nee he............
nou dit weer

avatar van herman
deric raven schreef:
Dit zijn toch nummers uit de jaren 80.

Nieuwe versies, zie bovenste bericht.

avatar van deric raven
Mijn reactie was gericht op de reactie boven mij.

avatar van monique
deric raven schreef:
Mijn reactie was gericht op de reactie boven mij.


Ik hou niet van oude nummers die in een nieuw jasje worden gestoken.

avatar
Sheplays
Ach, laat die jongens toch nog eens een rondje cashen. Ik zag ze nèt op de Beeb, bij Strictly. Was wel aardig.

avatar
Nieuwe versies van oude hits...mmm...Chris Rea heeft dat een keer gedaan en dat pake matig uit. Ben toch wel benieuwd. Ik vind Spandau Ballet een van de meest onderschatte bands van de eightes. Prima muziek, alleen hun kapsels zaten niet mee.

avatar van vigil
2,5
Terwijl ik me aan het opmaken was voor 1 en al drama viel het toch nog redelijk mee. Niet dat het heel goed is maar zeker niet zo dramatisch als ik had gedacht.

avatar van Casartelli
Casartelli (moderator)
vigil schreef:
Terwijl ik me aan het opmaken was

Zo zouden veel zinnen van Tony Hadley en co ook kunnen beginnen...

avatar van kaztor
sebas schreef:
Nieuwe versies van oude hits...mmm...Chris Rea heeft dat een keer gedaan en dat pake matig uit. Ben toch wel benieuwd. Ik vind Spandau Ballet een van de meest onderschatte bands van de eightes. Prima muziek, alleen hun kapsels zaten niet mee.


Ik vond Rea er wel knap mee weg komen. Vele van z'n her-opnames vind ik beter dan de originelen. Spandau Ballet vond ik zinnig totdat die draak van een True uitkwam: Van credible new-wave band tot patserige, aalgladde pop-soulmuziek waar Wet Wet Wet hun gehele carriere aan had te danken. Ik ben hier dan ook zeker niet happig op.

avatar
Pieter Paal
Klinkt als Ten Sharp (en die Kapiteins zijn heel toevallig ook al weer terug onder een andere naam).

avatar van vigil
2,5
Pieter Paal schreef:
Klinkt als Ten Sharp (en die Kapiteins zijn heel toevallig ook al weer terug onder een andere naam).


zou het niet andersom moeten zijn denk je?

avatar van Papartis
Die oude nummers hebben in de nieuwe setting wel een relaxte sfeer.

avatar van vigil
2,5
Papartis schreef:
Die oude nummers hebben in de nieuwe setting wel een relaxte sfeer.



Het voordeel is dat er nu wel verschillende instrumenten te horen zijn.

avatar
Wat mij al jaren opvalt hier en bij Moviemeter is dat velen van jullie al een aanname doen of een conclusie trekken op basis van niets......niet eerst eens luisteren, niet eerst eens kijken maar gelijk gaan mauwen omdat het anders zou kunnen zijn als dat je zou willen........of bang voor bent dat het zou kunnen zijn.

Muziek is emotie en doet bepaalde gevoelens openbaren....dus is het een kwestie van de CD opzetten, gaan zitten en het over je heen laten komen, en dan pas oordelen of je het nu wel of niet te pruimen vond.

En dan gewoon eerlijk zijn en voor je eerlijkheid uitkomen en wat je zowiezo niet moet doen is anderen nalopen, die vinden het goed, dus ik ook, die vinden het puin dus ik ook.....

Probeer gewoon je eigen emoties en gevoelens te volgen en er eerlijk voor uit te komen.

Ikzelf vond deze CD (ik zet de Stereo om naar DTS5.1) gewoon goed, heb de hele plaat mee lopen zingen, inderdaad relaxxed, rustig aan....en kon oa Gold en True in de slow net zo goed pruimen als in the swing uitvoering! En een echte aanrader voor DTS sound, de bass en bassdrum; wow!! Vanuit de RR en LR kanalen het lekker zeikerige orgeltje, kicken.

Gewoon een prima CD die niet mag ontbreken, sowieso niet bij de fans van vroeger!

avatar van lennon
1,5
Ik hoor nu only when you leave op de radio. Nieuwe versie.. Haalt het niet bij het origineel...

Vind het eerlijk gezegd een beetje een zwaktebod om zoiets uit te brengen.

Dan had een band als Doe Maar toch echt wel ballen om met een reünie ook gewoon een heel nieuw album uit te brengen.

avatar van Hans Brouwer
Nummers van "Once More (2009)" worden deze week veelvuldig gedraaid op Radio 2. Oude nummers in een nieuw (eigentijds) jasje. Conclusie: deze nieuwe jas past Spandau Ballet duidelijk niet.

avatar van lennon
1,5
Ben ik het mee eens.. zojuist ook true gehoord, en het zijn gewoon slechte en saaie uitvoeringen...

Het was een vrij makkelijke weg die ze wilde bewandelen, maar mist compleet zijn doel.

Ik begreep dat ze op 01-11 in HMH ook bijvoorbeeld Through the barricades in de nieuwe vorm gespeeld hebben, en dat daarom het meezingen (en dus genieten) van het publiek wat in het water viel omdat ie toch wat anders is...

Onbegrijpelijke keuze... Misschien zijn ze nog zo stoer om alsnog een nieuw album te maken....

avatar van lennon
1,5
Heb inmiddels toch een poging gewaagd het hele album te beluisteren, maar ik had het kunnen weten.....

Dit hadden ze niet moeten doen.....

avatar van Rinus
Oude wijn in nieuwe zakken. Foute zet, de originele versies zijn veel beter. Ze hadden beter met een geheel nieuw album op de proppen moeten komen. Dat had van meer durf getuigt.

avatar
2,0
Once More vind ik wel een leuk nummer, maar de rest is net een kabbelend beekje, val er bij in slaap..

avatar van SirNoodle
1,0
het werkte vroeger al niet echt voor mij, en dit is dan nog wat zwakker... pff, waarom laat ik me dan vangen om dit te zitten beluisteren? 't is een oppervlakkige opinie want ik heb het goed en wel 1 keer beluisterd, maar het is dus echt allemaal zo gemaakt & volkomen emotieloos.

'once more'... without feeling, dat was misschien een meer geschikte titel geweest (danku Placebo voor de inspiratie).

avatar van Momo
3,0
Zo slecht als onderstaande recensies doen geloven, is het album toch echt niet. 'Tuurlijk, ook ik had liever nieuwe nummers gehoord en inderdaad, nieuw gearrangeerde nummers voegen vaak weinig toe aan de al prima originelen, zo ook hier. Maar al met al is het album prima te beluisteren. Als je vroeger al van de zoetgevooisde klanken van Spandau Ballet hield, als je dol was op het warme stemgeluid van Tony Hadley en het lekkere saxofoonsausje, moet je dit toch ook wel kunnen waarderen lijkt me.

avatar van horned_reaper
Gelukkig is er sinds kort een prachtige nieuwe single van Spandau Ballet! Misschien wel hun beste nummer ooit!

avatar van Poeha
Nou da's teveel eer, maar hij smaakt zeker naar meer.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:27 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:27 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.