MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Heather Nova - Wonderlust (2000)

mijn stem
3,89 (59)
59 stemmen

Bermuda
Pop / Rock
Label: V2

  1. Winterblue (5:58)
  2. Walk This World (4:20)
  3. Island (5:51)
  4. Heart and Shoulder (4:18)
  5. Paper Cup (3:59)
  6. London Rain (4:13)
  7. Not Only Human (5:15)
  8. Doubled Up (3:42)
  9. Truth and Bone (4:29)
  10. I'm the Girl (5:28)
  11. Heal (3:56)
  12. Make You Mine (5:36)
  13. Sugar (8:29)
  14. I'm on Fire (3:43)
totale tijdsduur: 1:09:17
zoeken in:
avatar van deric raven
4,0
Goed live album. De klassiekers Walk This World en London Rain staan er op. Tevens een voor mij zeer geslaagde versie van Bruce Springsteens I'm On Fire; lekker sensueel gezongen.
Maar al dat moois kan niet tippen aan Sugar; wat blijft dat een spannend nummer, met een erg mooie opbouw, werkend naar de climax. Mevr. Nova op haar best.

avatar
EVANSHEWSON
Ik ken van deze artieste niets, maar na beluistering heb ik het van de bieb gecopieerd, leuk plaatje en mooie stem.

***1/2

avatar van bertus99
4,0
Een van de betere liveplaten. De sfeer van het concert komt goed over. Net allemaal iets donkerder en zwaarder dan op haar studioplaat Siren, waarvan het meeste materiaal afkomstig is. De cover van I'm on fire is ook geslaagd. Ja, dit is een van de beste popzangeressen. Als ik dit vergelijk met Anouk dan blijft die nergens

avatar
4,5
Ik wilde weer eens even een cd horen met een mooie vrouwenstem. Heather Nova kwam tevoorschijn. En als je een ouwe cd weer eens afspeelt, is het net of je weer een nieuwe hebt. Heather LIVE!!! Lekker pittig, melodieus en even de trommelvliezen laten werken. Ik was je bijna vergeten, Heather, wat een power, deze cd

avatar van hnky
4,5
Wat een dijk van een stem! Live haalt ze het intro van 'Island' met zoveel gemak. Natuurlijk is 'Paper cup' ook hier het mooiste nummer, maar eigenlijk is dit hele album goed. Zeker eens live gaan bekijken als je haar leuk vindt.

avatar van NovaQ
3,5
Ik heb deze laatst maar weer eens onder het stof vandaan gehaald, omdat een vriend graag de Bruce Springsteen cover wilde horen.
Gisteren maar weer eens geluisterd, en dit blijft voor mij nog steeds het beste wat ze ooit heeft uitgebracht. Live is ze net wat `lekkerder´ als op de studio albums.

avatar van Guinness1980
4,5
Naar mijn mening een van de betere/beste live albums die ik ken.

avatar van TEQUILA SUNRISE
4,0
Deze week voor 1 euro op de kop getikt bij de kringloop ?. Had al de albums Oyster & Siren in de kast staan. Wat een prachtige stem heeft ze toch. Sugar & Springsteen cover I"m On Fire vind ik de hoogtepunten.

avatar van TEQUILA SUNRISE
4,0
Erg fijne liveplaat en het veelvuldig gebruik van de cello geeft diverse songs een meerwaarde.
Hoogtepunt blijft voor mij het geweldige Sugar waarbij Heather en haar band helemaal los gaan.
Tevens vind ik I"m On Fire prachtig alsmede het schitterende ingetogen Doubled Up.
Twijfel tussen 3.5 of 4 sterren.

avatar van HansVon
4,0
Ik zou er een 4 van maken Frank want er staan zoveel meer mooie nummers op; neem nu bv. Heart and Shoulder.

avatar van TEQUILA SUNRISE
4,0
Je hebt me overtuigd Hans; aangepast naar 4 sterren

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:15 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:15 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.