MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

iCON the Mic King & Chum - Flavor Ade (2009)

mijn stem
1,50 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Fake Four

  1. Snake Oil

    met Slug

  2. Gimme Some Sugar
  3. I'm the Best Mayne

    met Has-Lo

  4. About Time
  5. I Am So Cool
  6. Take Steps
  7. Run for Your Life
  8. Wordperfect

    met eLZhi

  9. Neo Jack Swing
  10. I'm All That 2009
  11. Kind of a Woman
zoeken in:
avatar van Rhythm & Poetry
1,5
Ik wist wel dat ik iCON ergens van kende, zie dat hij op een paar (voor mij) bekende albums heeft meegedaan. Slug en Elzhi zijn twee fantastische gastrappers dus ik ben zeer benieuwd wat iCON en Chum (die ik dan weer niet ken) in hun mars hebben.

avatar van Stapler
Wat een voorkant Ik mis alleen nog de Nickelodeon sticker.

avatar van Rhythm & Poetry
1,5
Dan was de cover juist dope geweest, met zo'n sticker. Nu is het idd wel erg...blij.

avatar van Chrisseh
Ook met Has-Lo, wat leuk. Ook een aardige rapper. Als deze een goede review krijgt zal ik 'm misschien ook wel even checken.

avatar
Rene1979
Hmm zal hier ook is naar luisteren als hij gelekt is.

avatar van BZN
BZN
Stapler schreef:
Wat een voorkant Ik mis alleen nog de Nickelodeon sticker.

avatar
Rene1979
Nou als ik die hoes zie idd dan lijkt het me niks.. Maar ja Slug doet wel mee en lijkt me niet dat die dat doet als de mannen niks kunnen. ...

avatar
Rene1979
Ik luister nu dat eerste nummer...
Zijn er meer die die rapper (niet Slug) zo slecht vinden?
Als dit het hele album doorgaat dan is het wel drama

avatar van Rhythm & Poetry
1,5
iCON the Mic King moet een goede freestyle/battle rapper zijn, maar dat zegt meestal niet heel veel. Veel van dat soort rappers zijn namelijk niet al te goed in het maken van een sterk album. Chum heeft als producer voor The Demigodz gewerkt als ik correct ben ingelicht.

Net als Rene ben ik niet kapot van iCON, hij slist wat waardoor hij soms ook wat moelijk te volgen is. Met name woorden waar een 's' in voorkomt spreekt hij niet al te fijn uit. Omdat hij zo moeizaam te volgen is kan ik er ook niet echt van genieten. Op Flavor Ade lijkt hij ook nergens echt lekker in zijn flow te komen, op wat spaarzame momenten na lijkt het er inderdaad op dat hij het niet in zich heeft een goed album te maken.

Helaas is Chum ook niet de beste producer die er te vinden is. Toch komt hij wel met wat aardige beats op de proppen, bijvoorbeeld op I Am So Cool en Wordperfect. Maar hij kent toch ook wat diepe dalen: I'm the Best Mayne en About Time zijn echt niet om aan te horen.

Naar het einde toe wordt het album wel wat beter, dan gaan de producties meer naar de oldschool toe en daar past iCON toch wat beter op. Echter blijft het een beperkte rapper, die op zijn album wordt vermoord door gastbijdrages van Slug en Elzhi.

avatar
Rene1979
Eens met Rob! Toch wel kut voor jou als rapper, icon in dit geval, als je vermoord wordt door twee gastrappers. Beetje stom dat hij twee hele goeie mc's vraagt mee te doen. Slug en Elzhi zijn namelijk een van de beste rappers die ik ken... Maar goed icon is een zeer matige rapper waar ik niet lang naar kan luisteren. Zijn flow komt er niet lekker uit waardoor hij soms zelfs stiltes laat vallen en zijn flow niet meer lekker loopt. De beats vind ik wel redelijk. Niet alles is goed maar alles is wel redelijk. Maar een 2 is het hoogste wat ik er uit kan halen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:35 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:35 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.