MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Christ. - Distance Lends Enchantment to the View (2009)

mijn stem
4,00 (7)
7 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Electronic
Label: Benbecula

  1. Dymaxian Oceanic World (4:41)
  2. Dirty Sun (3:05)
  3. Adam's Bridge (2:55)
  4. Event Horizon They Waited (5:13)
  5. Toynbee (5:45)
  6. Harbin Ice (4:03)
  7. Guides Tones (3:57)
  8. Alexandria Genesis (4:20)
  9. Odyssey 31 (5:27)
  10. Animus (4:52)
totale tijdsduur: 44:18
zoeken in:
avatar van herman
4,0
Bijzonder aangename plaat weer van Christ.

avatar van bas
4,5
bas
Ja vind ik ook! Christ blijft vooralsnog gelukkig wel trouw aan z'n muziek, en "Distance Lends Enchantment to the View" is voor Christ iets meer instrumentaal (ipv electronisch). Het zijn ook nummers die ik onbewust na 1 keer luisteren al heb onthouden, dat heb ik niet vaak meer. Het spreekt meer, leeft meer. Lijkt meer toegankelijk voor een wijder publiek. Hij weet kwaliteit in z'n muziek te brengen (althans, ik haal het er weer uit, dat is een hele prestatie). Het lijkt soms het zachte van Flashbulb met een duidelijke Christ. stempel. Aanrader. 4.5*

avatar
tuktak
ik vind het een beetje een gezapig plaatje geworden, riedeltje hier, belletje daar, maar de spanning als op vorig werk mis ik wel een beetje. de melodieën vind ik iets minder mooi, maar ook de beats zijn wat simpel en karig. live is nog steeds het beste album van christ voor mij, prachtige tracks in een mooi geheel.
slecht is het zeker niet, ookal lijkt dat zo na bovenstaande, maar het voelt wel een beetje ongeïnspireerd.

avatar van John Doe
3,5
Een plaatje dat wat toegankelijker is dan Blue Shift Emissions, een stuk vrolijker. Luistert wat makkelijker weg, en ja waarom niet?

Z'n live album vind ik trouwens nogal slordig klinken, ook al is het zeker aardig. Ten opzichte van BoC besteedt Christ. sowieso veel minder aandacht aan de geluiden, daar gaat het bij hem wat minder om. Hij werkt met een redelijk vast geluidenpalet, en vindt er schijnbaar genoeg plezier in daar wat mooie schetsen mee te maken. Dat plezier is terug te horen, het zijn vaak meer dan aardige schetsen.

Lekker rustgevend gejam hier, maar helaas geen meeslepende melancholische tracks zoals deze van de vorige plaat.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:53 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.