MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

John Miles Band - Transition (1985)

mijn stem
3,50 (4)
4 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Valentino

  1. Once in Your Life (3:56)
  2. Run (3:52)
  3. Blinded (6:32)
  4. You're the One (4:47)
  5. I Need Your Love (4:56)
  6. Hard Time (4:18)
  7. Who Knows (4:01)
  8. Don't Lie to Me (4:34)
  9. Watching over Me (4:01)
  10. Good, So Bad * (4:49)
  11. Blinded [Single Version] * (5:24)
toon 2 bonustracks
totale tijdsduur: 40:57 (51:10)
zoeken in:
avatar
Ozric Spacefolk
Powerpop plaat, met weinig tot geen symfo-invloeden.

John Miles maakt hier gewoon een degelijke middle-of-the-road plaat, met lekkere song, lekker gespeeld, en met zo'n typisch jaren 80 sausje erover heen. Veel synths, harde snaredrum en veel meezingrefreintjes.

avatar van nlkink
3,5
En hij had een föhn gekocht.

avatar
Ozric Spacefolk
nlkink schreef:
En hij had een föhn gekocht.


Als jij stemmen nou eens wat serieuzer zou gaan nemen, ipv onzinberichten plaatsen.

avatar van nlkink
3,5
.....komt ie:
John Miles is een voorbeeld van een artiest die met een enorme hit doorbrak maar vervolgens niet in staat was om met een opvolger te konen die eenzelfde impact had. Deze doorbraak single was natuurlijk het uit 1975 stammende 'Music' dat in Nederland een fiks aantal weken op 1 bivakkeerde. Het album waar de single van afkomstig was werd in het kielzog van de single ook een behoorlijke hit.
Alles wat daarna door de beste man werd uitgebracht werd echter naast de meetlat van het monumentale 'Music' gehouden. Voordat het 1976 werd was Miles al een 'One Hit Wonder', ondanks een aantal zeer verdienstelijke albums.
Op basis van de naam John Miles was er altijd wel een platenmaatschappij geïnteresseerd om minstens een album van de man uit te brengen, waarschijnlijk hopend dat er nog eens een hit van het kaliber 'Music' uit de hoge hoed werd getoverd.
Dit album is zoals Ozric Spacefolk al min of meer aangaf een produkt van de tachtiger jaren. Inderdaad een snare zo hard dat het lijkt of er iemand op Oma's koektrommel staat te rammen en waar Miles gewend was strijkers in te huren wordt er een regiment synthesizers ingezet.
Als je muzikaal gezien in de tachtiger jaren bent opgegroeid is daar niks mis mee maar mijn voorkeur bij John Miles gaat toch uit naar zijn albums uit de zeventiger jaren. Maar goed, ik ben niet voor niks van 1964......
Ik waardeer het album op 3,5 sterren, want Miles is muzikant genoeg om het interessant te houden, ondanks het wat gedateerde geluid.

avatar van dynamo d
3,5
vreselijk slecht geluid op deze cd, jammer

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:35 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:35 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.