MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Screaming Blue Messiahs - Good & Gone (1984)

mijn stem
3,89 (18)
18 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: WEA

  1. Someone to Talk To (3:35)
  2. I Want Up (3:35)
  3. Good and Gone (1:42)
  4. You're Gonna Change (2:39)
  5. Happy Home (2:53)
  6. Tracking the Dog (2:58)
totale tijdsduur: 17:22
zoeken in:
avatar
wijsneus
Ja ! Daar is het mini-album van SBM op de site gearriveerd.

Ietwat rammelende gitaar-rock met lichte punkinvloeden

Deze binnenkort eens uitgebreid in de herdraai doen, want dit is zeer waarschijnlijk het beste werk van Bill Carter & consorten.

avatar
4,5
Dit is lichtjaren beter dan wat ze later hebben uitgebracht, kant twee is gewoonweg briljant vooral tracking the dog is een brok dynamiet.
Debuut live gezien samen met de Nomads en Scientist, take a triple garagerock maar dan in Paradiso. Legendarisch

avatar
wijsneus
Oef, daar had ik graag bij geweest, in de hoofdstedelijke poptempel ! Maar helaas kende ik ze toen nog niet.

Ben wel met je eens dat dit beter is dan de latere releases; toen werd het allemaal wat gestroomlijnder. Alhoewel ik Gun Shy toch zeker ook kan aanbevelen.

avatar
4,5
Spijtig genoeg niet digitaal te verkrijgen, had dit vroeger op vinyl, een echte bom, de 3 bommenwerpers op de hoes zijn heel representatief

avatar van FCEstebandido
4,5
Wat een geweldige plaat (heb hem op vinyl) van een grootse groep. Jammer dat ze er niet meer zijn. Dat soort muziek hoor ik niet vaak meer van de hedendaagse rockgroepen.

avatar
4,5
is opnieuw verkrijgbaar in de box 'Vision in blues' samen met hun andere platen op cd, in uitgebreide versie dan nog (10 tracks plus 4 live)

avatar van frolunda
4,0
De oorspronkelijke E.P. met zes nummers (op spotify staan versies met extra demo's van songs die later op Gun shy terecht kwamen) blijkt achteraf het hoogtepunt uit hun oeuvre te zijn geweest.
De strakke ééndimensionale gitaarrock met punk invloeden (veel Clash) staat als een huis en de krachtige stem van Bill Carter maakt het helemaal af.
Happy home geldt hier in huis als de absolute Screaming Blue Messiahs klassieker met in zijn kielzog,op dit album,de knappe Hank Williams cover You're gonna change en Someone to talk to.
Zwakke broeders kent Good & gone niet.

Wel jammer dat ik ze nooit live gezien heb,lijkt me een belevenis te zijn geweest.

Erg goede plaat.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:42 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:42 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.