MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Chief Kamachi - The Clock of Destiny (2010)

mijn stem
2,89 (9)
9 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Traffic

  1. 2nd Lecture
  2. Clock Keep Tickin'
  3. Kamalah
  4. Steel Umbrella
  5. Clock of Destiny
  6. Little African Girl
  7. Prince Hall
  8. Crooked Angel
  9. Let the Organs Play
  10. Prisoners
  11. 11:59
  12. True and Living
zoeken in:
avatar
Rene1979
Nieuw Kamachi album hier zat ik op te wachten!

avatar
3,0
Wel slim dat er maar 12 nummers op staan, hij heeft niet echt de stem om heel lang de aandacht vast te houden.

avatar van MJ_DA_MAN
3,0
Klopt, maar dan had ik ook nog graag een aantal gastartiesten gezien; die ontbreken helaas. Dan maar hopen dat de beats heel goed zijn, alhoewel ik van één nummer (dacht Steel Umbrella) niet bepaald warm werd.

avatar van MAS
3,5
MAS
Is deze nou al uit?

avatar van MAS
3,5
MAS
huh?

avatar van Rhythm & Poetry
1,0
Oeps, dit is natuurlijk geen Celph Titled album. Nee Chief Kamachi heeft inderdaad wel gastbijdrages nodig, hij gaat te snel vervelen.

avatar
Rene1979
Ik heb een snelle luisterbeurt achter de rug. Klinkt allemaal wel erg lekker.

avatar van MAS
3,5
MAS
Heb hem nu ook een keer geluisterd maar was nog niet echt overdonderd.

avatar
Rene1979
Ik blijf Kamachi een goede MC vinden. Jammer dat er geen Reef of Charon Don meedoet. Dat had dit album wat " gebroken" op een positieve manier. Toch een 3,5 voor Chief!

avatar van MAS
3,5
MAS
Ik ben het wel met Rene eens al ken ik Charon Don niet. Chief Kamachi kan alleen wel een heel album dragen maar er hadden voor mij ook wel wat featurings op gemogen. De titeltrack vind ik wel echt vet.

avatar
Rene1979
MAS schreef:
De titeltrack vind ik wel echt vet.


Eens....

@ MAS.... Charon Don

Hands Down - Art of Life (2007)

Chief Kamachi & Juju Mob - Black Candles (2005)

avatar van MJ_DA_MAN
3,0
Charon is zóveel beter dan Kamachi.

avatar van MAS
3,5
MAS
Oke bedankt! Ik ga het binnenkort eens checken.

avatar
Rene1979
Ben het wel eens met MJ in potentie is Charon een betere MC dan Reef. Al is Reef ook wel erg goed... IMO

avatar
Relax
Chief Kamachi en de producer Tekneek samen is net als Killah Priest samen met DJ Woool, het klinkt gewoon precies hetzelfde zowat, alleen Tekneek doet het wat beter kwa produceren.

Het album klinkt wel goed opzich, alleen zijn de beats die wat harder zijn niet hard genoeg voor een bepaalde adrenaline kick, het houd zich net iets in.

avatar van MJ_DA_MAN
3,0
Relax schreef:
Het album klinkt wel goed opzich, alleen zijn de beats die wat harder zijn niet hard genoeg voor een bepaalde adrenaline kick, het houd zich net iets in.
Daar ben ik het wel mee eens. Jammer dat het duo Vherbal en Anno Domini de helft van de tracks produceren want die komen met zulke beats af. Niet dat de rest het veel beter doet, maar dan had ik liever meer producers gezien. De opener (Snowgoons-beat) is wel aardig, maar ook niet heel bijzonder of zo. Kamalah is dan wel lekker, met van die strakke strijkertjes erin. Paar nummers hier en daar ook nog wel leuk, maar verder dan dat komt het niet. Maar Kamachi komt vrij aardig (hij zal verder nooit mijn favo worden) en het album luistert vrij goed weg, dus nog wel 3*

avatar
Rene1979
Ik zie dat Rob weer terug is. Kom op Rob je kan dit album niet een 1 geven dat is puur onrealistisch. Ik roep je bij deze uit tot hip hop hater van het jaar 2010

avatar van MJ_DA_MAN
3,0
Nee, hater aller tijden (check z'n stemgemiddelde, wat een plezier beleefd ie aan muziek).

avatar
Rene1979
Klopt aller tijden.. Weet niet waar hij mee bezig is de laatste tijd...

avatar van Rhythm & Poetry
1,0
Fijn dat mijn gemiddelde jullie zo bezig houdt. Maar als je dit album een voldoende geeft vraag ik me af of je uberhaupt serieus te nemen bent. Chief Kamachi is een vervelende rapper, met een zeer matige flow en nog slechtere teksten. De beats op dit album zijn stuk voor stuk niet geschikt om uitgebracht te worden.

avatar
Rene1979
Schei toch uit. Wat is er met jou gebeurd. Zelfs Soulution gaat van een 4 naar een 2. Gaat nergens over en dat weet je zelf ook wel. Goed dit is geen superalbum zoals zijn eerste 2 maar dit is niet een 1 album. Een een MC al Kamachi rapt beter als de rappers die normaal een 1 krijgen voor hun cd. De beats zijn redelijk Kamachi doet het meer dan redelijk dus is een 3.25 een redelijk cijfer en die wordt omhoog afgerond.

avatar
Harco
Mensen haten op kritische mensen. Als we toch over gemiddeldes gaan zeuren, dan vind ik die van Rene te hoog. Zijn verreweg meest uitgedeelde cijfer is ook nog eens 4*. Dat kan ook niet.

Overigens kun je niet op mijn gemiddelde haten, want ik heb 60 stemmen, ofzo. Ik tel niet mee in deze hard knock world.

avatar
Rene1979
Harco schreef:
Mensen haten op kritische mensen. Als we toch over gemiddeldes gaan zeuren, dan vind ik die van Rene te hoog. Zijn verreweg meest uitgedeelde cijfer is ook nog eens 4*. Dat kan ook niet.


Die 4 komt ergens vandaan. Ik stem verreweg alleen maar op de albums die ik ook ga kopen en goed vind. Maar als je kijkt naar mijn stemgemiddelde dit jaar dan ligt dat veel lager. Ik heb namelijk dit jaar al heel wat albums weggeluisterd en daar zitten maar 3 of 4 albums bij met een 4 of meer.

Ik wil eigenlijk ook alleen maar zeggen dat Rob nu net doet of dit album net zo goed is als een Souljaboy album dat vind ik jammer

avatar van Elohim
4,5
Ik ben het dan totaal niet eens met R&P, ik vind het een lekker album. Jammer dat er geen gastartiesten op staan. Ik heb zelf heel erg het gevoel dat hij voor dit album even wilde laten zien dat hij het ook alleen kan (zijn verlaten van AotP in gedachten). Naar mijn mening, kan hij dat, het album is niet super, maar ik vind zijn stemgebruik heel vet, flow is aangenaam, niet exceptioneel, en zijn teksten vind ik altijd goed. Vreemd genoeg vind ik vooral de refreintjes bij dit album eruitspringen, weet ie vaak heel leuk te doen.

Kortom: ik vind dit een heel vet album, alleen mis ik de afwisseling, had graag een charon don, statestore of reef gehoord.

3,5*

avatar van FCEstebandido
2,0
Het slechtste wat hij al uitbracht.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:44 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:44 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.