MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Furyan - Inevitable (2010)

mijn stem
3,83 (3)
3 stemmen

Nederland
Dance
Label: Rotterdam

  1. Exposure (5:19)
  2. Inevitable (5:11)
  3. Rhythmic Metaphor (5:39)
totale tijdsduur: 16:09
zoeken in:
avatar van Hellblazer
3,0
Nieuweling bij Rotterdam Records.
Mainstream Hardcore, maar toch weer iets nieuws.
Vlotte muziek en lekkere intro's ook bij nummer 1 en vooral 2.
Exposure was het sterkste nummer. Erg leuk melodietje en zakt negens echt in elkaar.
Inevitable heeft een lekker vlotte intro van kleine kickjes. Sowieso wel een vlot nummer trouwens. Het is een stuk anders dan de eerste track. Niet zo vrolijk en de melodie bestaat uit krijsende geluidjes. Ook een leuke Matrix-sample die me doet denken aan E-Noid - E-Scapism (overigens ook een zeer sterke aanrader voor de liefhebbers van de meer donkere sound).
Rhythmic Metafore heeft dezelfde titel en dus ook voicesample van Chrono & The Demon Dwarf. Dit is weer een melodieus nummer. Niets mis mee, want het gebeurt allemaal prima, niet veel slechts op aan te merken.

3*, van mij mag die Furyan wel doorgaan met produceren.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:24 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:24 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.