MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Soup the Chemist - Eargasmic Arrangements (2003)

mijn stem
3,25 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Beesyde

  1. All over the World (3:38)

    met Don Donna

  2. Turntablist (3:35)
  3. Ego Trippin (3:18)

    met Murs en Shake

  4. Starving Artist (3:20)
  5. Word Play (3:42)

    met Aloe Blacc en Sojourn

  6. C.A. [Remix] (3:56)

    met DR. OOP en Joey The Jerk

  7. Happy Dayz (3:28)

    met Express en Sharlok Poems

  8. Loving You (4:02)

    met Cookbook

  9. Expressions (3:55)
  10. Eargasmic Arrangements (3:46)
  11. Can't Cool (3:58)

    met J-LUV

  12. Reaching (3:59)

    met Pigeon John

  13. Special (4:22)
  14. Soul Music (4:06)

    met Sharlock Poems en Manchild

totale tijdsduur: 53:05
zoeken in:
avatar van Osiris Apis
4,0
Soup zit blijkbaar al sinds eind jaren 80 in het vak, destijds nog onder de naam Super C, in de groep S.F.C (Soldiers for Christ). Maar ik had nog nooit van hem gehoord. Soup the Chemist valt onder de Christian rap, maar dat hoor ik niet duidelijk op het album. Een positief punt.

Eargasmic Arrangements is een verrassend leuk album. Soup is een goede mc en de producties zijn kwalitatief ook goed. Happy Dayz is mijn favoriete track, wat een lekkere track is dat.

avatar van J.M.
2,5
Osiris Apis schreef:


Eargasmic Arrangements is een verrassend leuk album.


Inderdaad leuk album, fijne sound heeft deze plaat.
Heb jij trouwens ook dat de (geluids) kwaliteit vrij matig is en dat hij af en toe kraakt (alsof die op een platenspeler wordt afgespeeld)? Of ligt dat aan mijn versie.

avatar van Osiris Apis
4,0
Goed om te lezen dat je dit ook een leuk album vind. Nee, mijn versie heeft geen gekraak. Ik heb hem van Hiphop Bootleggers gehaald.

avatar van J.M.
2,5
Thanks die versie is inderdaad beter.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:33 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:33 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.