MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Labradford - Fixed::Context (2001)

mijn stem
3,81 (24)
24 stemmen

Verenigde Staten
Rock / Avant-Garde
Label: Kranky

  1. Twenty (18:27)
  2. Up to Pizmo (6:21)
  3. David (6:35)
  4. Wien (5:43)
totale tijdsduur: 37:06
zoeken in:
avatar
khonnor
De openingstrack is geniaal...

De overige nummers lijken eerder toegevoegd om eem volwaardig album te kunnen afleveren

avatar van Nakur
4,0
Up To Pizmo is anders een verdacht goed nummer en de rest mag er ook wezen

avatar van thomzi50
4,0
Voor mij is Wien denk ik het hoogtepunt

avatar
khonnor
even mijn originele commentaar bijwerken

"De openingstrack is geniaal...
Net als de overige nummers..."

Labradford = minimalistische post-kraut-dub-rock zoals er veel te weinig gemaakt wordt. Nummers waarin elk detail telt, en op de juiste plaats zit.

avatar
thedude1975
Ik ben het toch meer eens met je eerste bericht. Het openingsnummer is mooi, terwijl de overige drie me niet echt weten te boeien.

avatar van Gyzzz
4,0
Prachtig subtiel album, was - mede door andere toppers van Labradford - een beetje van mijn radar geraakt, maar dat is niet terecht. Contemplatief geluid en totale berusting en daarmee heel geschikt voor de vroege ochtend en late avond.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:50 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:50 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.