MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Idlewild - Warnings / Promises (2005)

mijn stem
3,09 (29)
29 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Parlophone

  1. Love Steals Us from Loneliness (3:12)
  2. Welcome Home (3:15)
  3. I Want a Warning (3:35)
  4. I Understand It (3:20)
  5. As If I Hadn't Slept (3:36)
  6. Too Long Awake (3:07)
  7. Not Just Sometimes But Always (3:33)
  8. The Space Between All Things (4:12)
  9. El Capitan (3:57)
  10. Blame It on Obvious Ways (3:24)
  11. Disconnected (3:51)
  12. Goodnight (10:38)
totale tijdsduur: 49:40
zoeken in:
avatar van starbright boy
2,0
De nieuwe single klinkt vertrouwd zonder dat ik echt onder de indruk ben. Ik hoop niet dat het het hoogtepunt van het album zal blijken, maar ik kijk toch wel erg uit naar dit album. Idlewild werd op de vorige albums steeds minder stekelig en steeds toegankelijker en melodieuzer. Dat proces is op The Remote Part wel voltooid, dus eigenlijk verwacht ik The Remote Part deel 2.

avatar van timhardt
1,5
Met dit album haakte ik definitief af. Ze zijn het kwijt. De eerste twee blijven wel overeind staan!

avatar
1,5
Deze plaat is toch wel ietsje beter dan hun nieuwste album. scheelt niet veel though

avatar van timhardt
1,5
ThirdEyedCitizen schreef:
Deze plaat is toch wel ietsje beter dan hun nieuwste album. scheelt niet veel though


dan moet de nieuwe wel erg slecht zijn!

avatar
1,5
mja, vele vinden hem echter weer beter. maarja, dr zit gewoon weinig pit meer in he. Op de nieuwe misschien ietsje meer, maar hij schreeuwt niet zo lekker meer zoals die op Hope deed.

avatar van starsailor
2,5
Het anonieme muzikantenbestaan heeft het heilige vuur in deze jongens geblust.
Helaas.

avatar
4,0
Op dit forum worden voornamelijk de eerste twee albums van Idlewild op waarde geschat en daarna zou de band alleen maar zijn teruggevallen. Bitterheid alom over de platen die volgden. Dat drukt zich uit in het lage gemiddelde van Warnings/Promises. Iets wat ik maar moeilijk kan begrijpen. Ik was nooit heel erg weg van Hope is Important, 100 Broken Windows vind ik wel erg goed. The Remote Part blijft wat mij betreft hun voorlopig meesterwerkje en vanaf dit album blijft het degelijk.
Ik had in het begin wat moeite met deze plaat maar ik ontdekte gaandeweg de schoonheden ervan. Enkele zwakke momenten daargelaten staan hier sterke staaltjes van songwriting op. Hoogtepunten in de vorm van 'I Understand It', 'Love Steals Us From Loneliness', 'Not Just Sometimes But Always' en 'El Capitan'. Het zal mij een zorg zijn dat ze minder rauw zijn gaan klinken en meer folky (die rauwere momenten zijn overigens nog wel te vinden op dit album in de vorm van bijvoorbeeld 'I Want a Warning' en 'The Space Between All Things'). Idlewild heeft zich ontwikkeld, is anders gaan klinken, maar is zeker niet slechter geworden.

avatar van starsailor
2,5
Kjeupa schreef:
Idlewild heeft zich ontwikkeld, is anders gaan klinken, maar is zeker niet slechter geworden.


Niet slechter, maar onaantrekkelijker.....

avatar van ManicKevin
4,0
Toen ik de plaat kocht, zo'n 2 jaar geleden, was ik er (weet niet meer waarom) snel op uitgekeken. Nu luister ik hem toevallig weer sinds een week of 2 en vind er toch een paar hele sterke liedjes opstaan: Love Steals Us from Loneliness, I Understand It, As If I Hadn't Slept, Not Just Sometimes But Always, El Capitan, Disconnected en Goodnight. Pfoeh! Ik noem zowat de hele CD op....!

avatar
4,0
Ik had hetzelfde, was er kort na aankoop ook vrij snel op uitgekeken. Maar nadat ik bij hun laatste optreden in Paradiso was geweest heb ik deze er weer bij gepakt en kan 'm zeer waarderen.

avatar van WesleyX16
3,0
Op zich een prima album. Maar ik mis hier het fenijn in de muziek.
Dus Hope blijf toch mijn favoriet onder de Idlewilds.

avatar
inzekerezin
Wat een negativiteit over dit album, zeg. Ja, Idlewild is hier niet meer de rauwe groep die het was. Maar ik vind dat Woomble zijn talent meer recht doet met het maken van dít soort muziek, prima nummers op dit album. 'I Understand It' is gewoonweg klasse, maar ook de rest van de nummers kunnen me zeker wel bekoren. Ik vind dat Idlewild zich juist positief heeft ontwikkeld. Misschien wat meer mainstream, maar dat is in dit geval geen straf.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.