MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Prince Rama of Ayodhya - Architecture of Utopia (2010)

mijn stem
3,50 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Cosmos

  1. Dawn of Astronomy (10:38)
  2. Breaking the Kitsch Barrier (4:31)
  3. Aeolian Divine (9:09)
  4. OM (2:16)
totale tijdsduur: 26:34
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
3,5
Alsof Dead Can Dance dit glorieuze feestje opent met Dawn of Astronomy...... het mystieke is alom aanwezig en toch klinkt Architecture of Utopia aards genoeg om ervoor te zorgen dat je niet al te veel gaat zweven.
Misschien is het de soms donkere en duistere electronica die hiervoor zorgt, want qua zang is het zeker nogal freaky (liefhebbers van rare stemmetjes kunnen hun voordeel hier wel mee doen).

Prince Rama of Ayodhya (tegenwoordig afgekort tot Prince Rama) mag ik een regelrechte ontdekking noemen: een aparte manier van muziekmaken en toch klinkt het op de een of andere manier bekend in de oren. Wereldse klanken, gemengd met folk, electronica en aanverwanten: het zorgt voor een half uurtje aangenaam luisterplezier.
En horen we in Breaking the Kitsch Barrier Elvis niet vanaf een wolkje meegalmen? (Take My Hand uit Can't Help Falling in Love).

Vooral te beluisteren als 1 geheel, 1 lange mantra waarin je compleet kunt opgaan. Zorg er wel voor dat je niet te veel met je hoofd in de wolken terechtkomt

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:14 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:14 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.