Op papier zou dit me moeten liggen. Een West-Duitse fluitist/saxofoonspeler binnen de progressieve en jazzrock-scene van de West Duitse seventies. Een obscure hoes, een goede band, maar ik vind dit helemaal niets.
Het is progkitsch waar ik helemaal niets mee kan, en eerder schaamte voel dan dat ik er warm voor loop. Op discogs staat deze getagd als "Electronic, Rock, Funk / Soul, Pop, Folk, World, & Country", schijnbaar weet niemand wat ze hiermee aan moeten.
Ik kan deze plaat niet aanbevelen, ook niet voor mensen die op zoek zijn naar obscure oude progrock. Of mensen moeten het zelf maar weten, want ik ga daar niet over. Leuk weetje: hier drumt Keith Forsey de schrijver van de mega-hit 'Don't You (Forget About Me)'. Ook schreef hij mee aan 'Hot Stuff' en 'Flashdance'.
Als ik dee plaat zo hoor, snap ik wel waarom de punk ontstond en mensen genoeg hadden van de progrock. Misschien leuk als historisch puzzelstukje. Wat vind jij hiervan
vigil?