Nog eens, waaaaauw! Ik denk dat ik hem de voorbije weken al zo'n 100 keer heb uitgeluisterd en het wil maar niet afnemen. Dit zit zo fantastische goed in elkaar. Zij die zich eraan willen wagen; schrik niet van het rustige begin. Het begint abstract met veel stilte maar bouwt op en op. Clean Sweep neemt in het midden een aanloop naar eenn zwaarder einde. Dan begint het écht en is er geen stoppen meer aan!
Geweldige stuken worden geblazen door Vandermark. Die laat de luisteraar proeven van zijn mogelijkheden en machtige improvisaties. Zijn sax vormt een soort catheter met mij. Zijn gevoelens vloeien maar naar buiten zonder ergens onduidelijk over te komen. Ze vloeien op een dik groovende ritmesectie van jut naar jaar.
Machtig hoe stevig dit uitpakt. Dit zijn geen broekventjes die nog zoeken of verkennen. Nilssen-Love & Vandermark wéten wat ze willen, hun weg blijft avontuurlijk maar ze voelen elkaar aan als geen ander en dat leidt hier tot prachtige uitgave. Deze zit niet ver van de 5*.