MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

B. Geldof - How to Compose Popular Songs That Will Sell (2010)

mijn stem
3,42 (6)
6 stemmen

Ierland
Pop
Label: Universal

  1. How I Roll (3:03)
  2. BlowFish (4:08)
  3. She's a Lover (4:31)
  4. To Live in Love (4:05)
  5. Silly Pretty Thing (4:02)
  6. Systematic 6-Pack (58 1 / 2) (3:31)
  7. Dazzled by You (2:41)
  8. Mary Says (4:52)
  9. Blow (4:55)
  10. Here's to You (7:59)
  11. Just Get On *
  12. The Fields of Spring *
  13. Too Late She Cried *
  14. Baby's Going Down *
toon 4 bonustracks
totale tijdsduur: 43:47
zoeken in:
avatar van vigil
4,0
We mogen geen Bob meer zeggen begrijp ik...

avatar van kaztor
Grappig dat juist hij er mee komt.
Volgens mij heeft hij buiten de Boomtown Rats om geen plaat meer verkocht...

avatar
Joy
volgens mij lagen daar ook al vrij snel niet zijn interesses, muziek

avatar van Bartjeking
En de Boomtown Rats waren al buitengewoon matig. Dankzij Live Aid is het toch nog een wereldster geworden met (en dat is mijn mening) ietsje teveel pretenties.

avatar
Stijn_Slayer
Lol, die titel. Deze gast heeft maar twee (echte) hits gehad toch?

Eén van de meest overschatte figuren uit de geschiedenis van de popmuziek, al is het natuurlijk mooi wat hij met Live Aid heeft neergezet.

avatar
LoveStoned
Silly Pretty Thing is wel geweldig!

avatar van devel-hunt
'How to compose good songs that people like' was een betere titel voor deze slappe plaat geweest. Bob Geldof is vooral een hele goede manager en organisator.
Als hij Live aid niet op zijn naam had staan, was deze man allang in de vergetelheid geraakt. Maar door zijn bijnaam 'saint Bob' is hij in Engeland een heilige. Hoewel dat niet valt af te lezen aan de verkoopcijfers van zijn platen.

avatar van Madjack71
4,0
Bob Geldof...das een tijdje geleden. Het laatste wat ik van hem kan herinneren is The Great Song of Indifference. Diezelfde betweterigheid heeft hij nog niet veel op ingeleverd, getuige ook de titel van deze plaat. Cynisme is hem niet vreemd.
Maar hoe het ook zij...dit plaatje steekt retegoed in elkaar. Het bewandelt verschillende muzikale routes en neemt ons mee van de slepende rock van LedZep, naar de samenzang van Crosby, Stills and Nash. Geldof is hier goed op dreef en weet zijn beperkte stem goed in te zetten. Een positieve verrassing dit lesboekje.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:58 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:58 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.