MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Jimmy Smith & Wes Montgomery - Jimmy & Wes the Dynamic Duo (1966)

mijn stem
3,81 (8)
8 stemmen

Verenigde Staten
Jazz
Label: Verve

  1. Down by the Riverside (10:00)
  2. Night Train (6:30)
  3. James and Wes (8:05)
  4. 13 (Death March) (5:21)
  5. Baby, It's Cold Outside (5:50)
totale tijdsduur: 35:46
zoeken in:
avatar van J.J. Wever
3,5
The Dynamic Duo is een aardige titel van dit album van deze twee jazz giganten, maar het echte Dynamic Duo zijn toch Batman en Robin!

avatar van heartofsoul
3,5
Dit album zal ik vast niet vaak meer beluisteren - de big band (onder leiding van Oliver Nelson, dirigent en arrangeur) is té prominent voor mijn oren, al zijn de leden dan ook bekende namen. Ik hoor zowel Wes Montgomery (op gitaar) als Jimmy Smith (hammondorgel) echter het liefst met een bescheiden aantal musici. Het album is wel, zoals vele Verve-albums die ik in mijn bezit heb, mooi opgenomen. Mooiste nummer vond ik Baby, It's Cold Outside, dat tamelijk transparant klinkt.
Nét niet helemaal mijn smaak dus. Volgende alsjeblieft.

avatar van west
4,0
Eigenlijk is de big band van Oliver Nelson alleen goed te horen op Down By the Riverside en 13. En dat is ook nog eens mooi gedaan. Verder vooral prima Jimmy & Wes nummers.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:28 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:28 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.