MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Good Charlotte - Cardiology (2010)

mijn stem
3,22 (16)
16 stemmen

Verenigde Staten
Pop / Punk
Label: EMI

  1. Introduction to Cardiology (0:47)
  2. Let the Music Play (4:12)
  3. Counting the Days (2:51)
  4. Silver Screen Romance (3:10)
  5. Like It's Her Birthday (3:30)
  6. Last Night (3:40)
  7. Sex on the Radio (3:16)
  8. Alive (3:14)
  9. Standing Ovation (3:39)
  10. Harlow's Song (Can't Dream Without You) (3:34)
  11. Interlude: The Fifth Chamber (1:29)
  12. 1979 (2:59)
  13. There She Goes (3:22)
  14. Right Where I Belong (3:52)
  15. Cardiology (2:56)
  16. Crash * (3:08)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 46:31 (49:39)
zoeken in:
avatar van Snoeperd
Ga ik zeker checken

avatar van Arrie
Ik niet, de vorige vond ik drie keer niks.

avatar van sergifornia
Ben benieuwd, vond hun oude werk leuk en Good Morning Revival geweldig. Like it's het birthday klinkt veelbelovend

avatar
5,0
Good Charlotte is weer terug van weggeweest! Erg goed album, waarbij ze weer enigszins zijn teruggekeerd naar hun roots (lees: The Young and the Hopeless).

Op dit album staan catchy nummers, zoals Like It's Her Birthday en Last Night, maar ook gevoelige nummers, zoals Harlow's Song (Can't Dream Without You). Echt een album dat komt van het hart, zoals de albumtitel al aangeeft. 5*

avatar
2,0
Geloof me bij een band als Good Charlotte komt echt niets recht uit hun hart.
Jammer dat ze zichzelf zo voor schut hebben gezet door zichzelf eerst zo neer te zetten als de echte rockers met liedjes over de levenstijl van de rijken en beroemden en hoe verschrikkelijk dat allemaal wel niet was, om daarna uitgebreid in liedjes te gaan zingen over je Gucci, D&G en welk duur merk wel al niet meer. Weg waren de slipknot kleertjes en de Versacci pakken waren het nu helemaal.
Dan zullen we het nog maar niet hebben over hun vriendinnetjes ala Paris Hilton en Nicole Richi (Over lifestyle of the rich and famous gezongen?)
Nee bij deze band komt echt niets uit het hart, ze zien alleen maar dollar tekens.

avatar van Ducoz
Is dit wat?

avatar van kaztor
Grappig om te zien hoe dit over-het-paard-getilde boybandje onder de noemer 'punk/rock' geschaard wordt...

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:39 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:39 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.