MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Olly Murs - Olly Murs (2010)

mijn stem
3,92 (6)
6 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop
Label: Syco

  1. Change Is Gonna Come (3:46)
  2. Please Don't Let Me Go (3:24)
  3. Thinking of Me (3:26)
  4. Busy (3:00)
  5. I Blame Hollywood (3:09)
  6. Ask Me to Stay (3:35)
  7. Heart on My Sleeve (3:28)
  8. Hold On (3:05)
  9. Accidental (3:22)
  10. Love Shine Down (4:06)
  11. Don't Say Goodbye (3:36)
  12. A Million More Years (3:35)
totale tijdsduur: 41:32
zoeken in:
avatar van Azzurro
Zeer leuk debuutalbum van de runner-up van de Britse Xfactor van vorig jaar. De singles (Please Don't Let Me Go en Thinking Of Me) zijn zeer sterke nummers, en ook rest van het album is leuk om naar te luisteren. Relaxte muziek, ideaal voor in de auto bij een zomers weertje, dus laat het maar rap terug zomer zijn. Een stem volgt later als ik het album wat meer beluisterd heb.

avatar van Angelo
4,0
Als we de verkoopcijfers en de hitlijsten onder de loep nemen, is Olly Murs nu al succesvoller dan de Britse X-Factor winnaar van vorig jaar: Joe McElderry. Dit debuutalbum van Olly kenmerkt zich vooral door de luchtige en losse sfeer. Het album is inderdaad vooral erg zomers en de combinatie van voornamelijk pop met hier en daar een vleugje reggae en ska gaat er goed samen. Het gehele album is co-written door Olly, met uitzondering van twee nummers waaronder 'Heart on my sleeve' een nummer dat geschreven werd door James Morrison en oorspronkelijk werd opgenomen door American Idol finalist Michael Johns. Over de gehele linie vind ik dit een bijzonder sterk popalbum, boordevol catchy nummers die gewoon erg goed in elkaar zitten. 'Please don't let me go' blijft overigens mijn favoriet samen met het haast soulvolle reggae getinte 'Love shine down' - wat een prachtig nummer! Verder vind ik 'Thinking of me', 'Busy' en 'Accidental' ook erg leuke bijdrages en uitschieters op dit album. Wat mij betreft nu al één van de betere albums van een X-Factor deelnemer!

De liefhebbers van de Britse X-Factor hoeven zich het komende jaar in ieder geval niet druk te maken. De acts die dit jaar de top 5 haalden, hebben ondertussen allemaal (!) een platencontract gekregen. Matt Cardle, Rebecca Ferguson (mijn favoriet), One Direction en Cher Lloyd hebben hun thuis gevonden bij Syco Music en Mary Byrne heeft onderdak gekregen bij Sony Music.

avatar van Emile93
3,5
Lekker album! Vooral Please don't let me go en Busy en Ask me to stay zijn erg goed!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:17 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:17 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.