MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Quench - EP (2005)

mijn stem
4,00 (3)
3 stemmen

Nederland
Electronic
Label: Aim

  1. Boot
  2. Omics
  3. Sin
  4. Quad
zoeken in:
avatar van Onderhond
4,0
Een Quench tussendoortje, zo had ik ze nog niet gehad. En het moet gezegd, er bestaan ergere dingen in het leven .

"De Boot" is weer zo'n overheerlijke Quench topper. Sublieme melodieën voorzien van zacht crunchy geratel, dromerig en zweverig, nooit cheesy. "Omics" is een pak harder, qua melodie een pak abstracter, en ook de ritmes hotsen meer dan ze vloeien. Maar wel een leuk experiment, valt wel lekker dit trackje.

"Sin" begint iets wat twijfelend, maar weet na een goeie anderhalve minuut toch open te breken. Type ugly duckling wordt mooie zwaan track. Want vanaf dan is het met volle teugen genieten van de Quench magie. Combinatie en contrast melodie/geratel is weer nagenoeg perfect. "Quad" is de enige mindere track. Weer wat harder en iets experimenteler, maar klinkt wat brullerig zonder echt hard te zijn. Beetje opgeblazen nummer, had niet gehoeven.

Waardoor ik het hou bij 4 sterretjes. Eerste drie tracks zijn geweldig, laatste had beter gekund/gemoeten.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:36 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:36 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.