menu

Sylvain Chomet - L'Illusionniste (2010)

mijn stem
5,00 (1)
1 stem

Frankrijk
Score
Label: Jade

  1. Chanson Illusionist (4:03)
  2. Paris London (0:54)
  3. Military Opera (0:23)
  4. The Britoons - Molly Jean (2:34)
  5. The Britoons - Love of Another Man (1:55)
  6. The Britoons - My Girl Blue (3:04)
  7. London Iona (1:53)
  8. Iona Oban (2:06)
  9. Oban Edinburgh (0:50)
  10. Blue Dress (0:31)
  11. Jenners (1:50)
  12. Fakir (3:04)
  13. The Clown (3:07)
  14. City Lights (3:43)
  15. North Sea (3:20)
  16. Arthur's Seat (1:05)
  17. Illusionist Finale (7:19)
totale tijdsduur: 41:41
zoeken in:
avatar van chevy93
Ik vond het mooie muziek. Deze ga ik eens opzoeken.

5,0
neo
Vooral eens doen. Vooral het sublieme einde van de score is enorm ontroerend. Met recht een van de meest aangrijpende stukken muziek van de laatste jaren. Je kunt het op de website van de film beluisteren: link (klik Passer L'Animation).

avatar van chevy93
Grappig, een heleboel nummers kan ik echt niet plaatsen in de film. Ik dacht dat de score veel meer pianogeorienteerd zou zijn, zoals in het tweede deel van dit album.

Gast
geplaatst: vandaag om 16:47 uur

geplaatst: vandaag om 16:47 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.