MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

jj - Kills (2010)

mijn stem
3,17 (18)
18 stemmen

Zweden
Pop
Label: Sincerely Yours

  1. Still (2:30)
  2. Die Tonight (4:53)
  3. Kill Them (4:53)
  4. Kill You (4:55)
  5. New Work (3:22)
  6. Believe (2:30)
  7. Pressure Is a Privilege (3:38)
  8. Angels (4:24)
  9. Boom (2:02)
  10. High End (3:47)
totale tijdsduur: 36:54
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
3,5
Ik heb een zwak voor jj en niet te zuinig ook. Kills is een mixtape met tracks van o.a. Dr Dre, M.I.A, Jay-Z waar nieuwe vocalen van jj's Elin Kastlander overheen gegoten zijn.
Ze hadden al eerder een track die een beetje opereerde in die hoek en nu dus 10 nummers.
Zelf ben ik niet zo erg bekend met mixtapes: ik laat ze vaak aan me voorbij gaan en meestal gaat het om artiesten waar ik niet veel mee heb.
Kills klinkt aanstekelijk en is een alleraardigst kerstkado van jj (immers gratis te downloaden via de website en kerstavond verschenen).

Merry Xmas jj!

Voor meer info, klik hier.

avatar
tip_of.yourstar
Super! Een mooie aanvulling op n°2 en n°3. De nieuwe vocals passen gewoon perfect op deze (bestaande) muziek. Het resultaat staat niet eens zo ver weg van jj's eigen composities en net daarom heeft Kills meer iets van een nieuw album dan een mixtape. Dat vind ik een erg positief punt van dit kerstgeschenkje.

avatar van sydbarrett
3,0
gelijk een sample van de nieuwe kanye. Die Tonight (van die hit met dynamite) vind ik erg lekker

avatar van krang74
2,5
Helaas kan dit album me niet echt bekoren.
Het album nr3 heb ik gekocht, vaak geluisterd en als heerlijk ervaren, maar deze pakt me niet.
Helaas.

avatar van -SprayIt-
3,5
Het nummer Still is echt geweldig. Die beat is en blijft geweldig, zeg. Op hoog volume, knallen. Ook ik heb een zwak voor jj, de formule werkt nog steeds voor mij. Slim om bekende beats te gebruiken en vervolgens dat vreemde stijltje van jj eroverheen te gieten. jj is zo'n band die, als het voorbij komt op mijn iPod, nooit geskipped wordt.

Het blijft qua muzikaliteit simplistisch, ze herhalen nu al een tijd hetzelfde grapje, vandaar de 3,5*
Als je dit nog niet kent is beginnen met jj - No 2 misschien een tip.

avatar van -SprayIt-
3,5
Waarom staat dit onder verzamel eigenlijk? Is toch gewoon een reguliere release, al is het gratis?

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:58 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:58 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.