MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Möse - Halfway to Nowhere (2008)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

België
Metal
Label: Solitude

  1. People Eat Dogs in China (5:07)
  2. The Levee Will Break (4:42)
  3. I Sleep with Demons (6:00)
  4. Hijack Hotel (6:19)
  5. Machines (5:01)
  6. Glass [Instrumental] (13:06)
  7. Halfway to Nowhere (11:39)
totale tijdsduur: 51:54
zoeken in:
avatar van essence
4,0
Belgisch sludgecore/doom metal band met nogal wat schoon volk: David Stubbe (Thee Pleague of Gentlemen, Neuthrone, Kiss The Anus of a Black Cat, Gura), Geoffrey Geraert, en Karel Busschop (Thee Pleague of Gentlemen).

We krijgen sterke sludge. Goede songs, knap riff - en drumwerk.
Enkel de zang staat me wat tegen.
Maar sowieso één van de betere bands aan het Belgische metalfirmament. 'Was' moet dit zijn, want de band staat al een hele tijd op non-actief (gestopt?)

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:15 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:15 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.