MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Amethystium - Aphelion (2003)

mijn stem
3,50 (1)
1 stem

Noorwegen
Electronic
Label: Neurodisc

  1. Shadow to Light (5:51)
  2. Garden of Sakuntala (5:34)
  3. Exultation (6:19)
  4. Ad Astra (6:13)
  5. Gates of Morpheus (6:00)
  6. Autumn Interlude (5:54)
  7. Elvensong (5:47)
  8. Shibumi (4:51)
  9. Hymnody (4:20)
  10. Withdrawal (3:43)
  11. Berceuse (4:18)
totale tijdsduur: 58:50
zoeken in:
avatar van Jan Wessels
3,5
Dankzij de kringloopwinkels kom je nog eens in aanraking met allerlei muziek wat anders aan mij voorbij zou zijn gegaan. Allerlei cd's (voor 50 cent of een euro) liggen in de bakken die mij wel nieuwsgierig maken. En voor het geld hoef je ze niet te laten liggen.
Het Noorse Amethystium is er zo eentje van. Dit album zou eigenlijk onder New Age moeten worden geplaatst (volgens de maker zelf). Luisterend naar deze muziek hoor ik toch ook wel Enigma terugkomen, inclusief wat monnikengezang. Waaierende geluidstapijten, een vrouwenstem, toch ook melodieën met kop en staart. Het klinkt allemaal prima en voor de New Age liefhebber wellicht iets om eens uit te proberen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:14 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:14 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.