MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Subtitle - Young Dangerous Heart (2005)

mijn stem
3,08 (6)
6 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop / Electronic
Label: Gold Standard Labs

  1. Intro (0:49)
  2. Gio-graph-ick (4:23)
  3. Leave Home (4:26)
  4. Palm Fronds (2:12)
  5. Young Dangerous Heart (3:43)
  6. Fast Food / Fast Death (4:20)
  7. Cray Crazy (5:05)

    met No Can Do, Aceyalone en Busdriver

  8. Subtalk (2:48)
  9. Where To? (4:03)
  10. Con-Contrived (I'm Not) (3:06)
  11. Serial Boxes (4:20)
  12. I Feel Nothing (2:08)
  13. Springtime in Rufferdam (2:24)
  14. Killer Drones on Street (3:10)
  15. Organichemico (2:45)
  16. Crew Cut (For Sale) (8:22)

    met No Can Do, LMNO, Existereo, Pterrodato, PSC_Lucky I Am, Awol One, Murs, Vixxin, Puzoozoo Watt, Liferexall en Busdriver

  17. Outro (3:52)
totale tijdsduur: 1:01:56
zoeken in:
avatar van tovenaar
3,5
Echt veel hip-hop luister ik nou ook weer niet, maar af en toe kan er best wat in. Vooral als het zo klinkt als bij Subtitle. Dit is hip-hop die ik wel kan pruimen. Tikkeltje electronic ook af en toe (dat had van mij nog wel wat meer gemogen) dus daar zeg ik geen nee tegen.

avatar van BoordAppel
2,5
De beats zijn wel ok maar Subtitle's flow en stem liggen me niet zo. Het klinkt allemaal vrij vermoeiend. Nog wat vaker luisteren.

I love Holland, that's my favorite place en nog een hoop geleuter over Rotterdam, dat is dan wel weer grappig .

avatar van BoordAppel
2,5
Ja jammer dit. Subtitle is een matige rapper met vooral een enorm saaie flow, echt helemaal geen variatie daarin. Beste tracks zijn dus ook de nummers met gastartiesten: Cray Crazy en Crew Cut (For Sale). De beats maken nog wat goed maar Subtitle krijgt het voor elkaar om me soms te irriteren, en dat is knap.

2,5*

avatar van Osiris Apis
3,0
Eerste 5 nummers vind ik het beste. De titeltrack steekt er voor mij duidelijk uit. Hierna is het meeste niet zo interessant.
De track 'Crew Cut' duurt 8 minuten met steeds dezelfde beat en veel gast mc's. Dit is echt te lang.

Subtitle skills als mc zijn niet uitmuntend. Maar hij gaat mij niet irriteren.
Met de orginaliteit meegenomen toch nog 3*.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:46 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:46 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.