MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Little Scream - The Golden Record (2011)

mijn stem
3,66 (16)
16 stemmen

Canada
Folk / Pop
Label: Secretly Canadian

  1. The Lamb (3:39)
  2. Cannons (3:50)
  3. The Heron and the Fox (5:04)
  4. Your Radio (5:16)
  5. Black Cloud (5:09)
  6. Guyegaros (4:23)
  7. Boatman (3:34)
  8. People Is Place (4:37)
  9. Red Hunting Jacket (4:05)
  10. Hallowed (7:18)
totale tijdsduur: 46:55
zoeken in:
avatar van Co Jackso
3,5
Dit album van Little Scream verdient een groter publiek. Hoewel het album een paar mindere nummers bevat (met name People is Place en afsluiter Hallowed inclusief 3 minuten ruis), staan er zeker een paar parels op die geluisterd moeten worden door de gemiddelde folk-liefhebber. Met name het bekendste nummer van het album, The Heron and the Fox, is een uitstekend nummer. Maar ook nummers zoals Cannons, Amahl, Boatman en Red Hunting Jacket behoren tot de hoogtepunten.

avatar
4,0
Mooi plaatje, met The Heron and the Fox als uitschieter.

avatar van Madjack71
3,5
Een combinatie van namen als Arcade Fire en The National samen met het meiske Little Scream...maakte mij benieuwd of het ook echt een golden record zou zijn. Het heeft i.i.g. een sfeervolle aankleding, die zich vooral in het begin openbaart. De muzikale aankleding past bij haar m.i. ietwat te iele stem en met muziek die over het geheel mijn aandacht wel weet vast te houden is het best wel een leuke verrassing. Toch ben ik er ook niet weer helemaal door overdonderd, omdat het m.i. wat eigenzinnigheid ontbeert en haar stem zich niet altijd weet te onderscheiden van de zovele meisjes met zachte stemmetjes, echt indringend wil het niet worden.

avatar van Ducoz
4,5
De opener is alvast onwerkelijk mooi!

avatar van E-Clect-Eddy
3,5
Morgen in de kleine zaal van de Paradiso en de beschrijving nodigde uit om dit eens te luisteren.

Doet denken aan Gemma Ray maar die klinkt donkerder en hier is er meer pop en meer variatie in de arrangementen. Zal zo ook het nieuwe album een kans geven, misschien ook wel leuk om live te gaan kijken.

avatar van Ducoz
4,5
E-Clect-Eddy schreef:
Morgen in de kleine zaal van de Paradiso en de beschrijving nodigde uit om dit eens te luisteren.

Doet denken aan Gemma Ray maar die klinkt donkerder en hier is er meer pop en meer variatie in de arrangementen. Zal zo ook het nieuwe album een kans geven, misschien ook wel leuk om live te gaan kijken.


Dat moet je zeker doen. Het nieuwe album is compleet anders. Veel electronica en 'echte' pop structuren. Hier neigt ze meer naar een folky.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:45 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:45 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.