MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Jeff Bridges - Jeff Bridges (2011)

mijn stem
3,26 (17)
17 stemmen

Verenigde Staten
Country
Label: Blue Note

  1. What a Little Bit of Love Can Do (3:38)
  2. Falling Short (3:19)
  3. Everything but Love (4:26)
  4. Tumbling Vine (2:29)
  5. Nothing Yet (4:28)
  6. Blue Car (4:24)
  7. Maybe I Missed the Point (3:31)
  8. Slow Boat (6:01)
  9. Either Way (4:53)
  10. The Quest (2:56)
  11. Never Let Go (3:28)
totale tijdsduur: 43:33
zoeken in:
avatar van Game
Crazy Heart vond ik een geweldige film, en als The Dude dan nog eens zelf een album uit gaat brengen, dan moet dat wel goed komen. Heerlijk stemgeluid heeft de man.

avatar van muziekobsessie
2,5
geweldige acteur maar echt oervervelende saaie countrypulp!!

avatar van Bartjeking
3,5
Gerenommeerd acteur, gerenommeerd label; ik ben erg benieuwd.

avatar van BB King
4,0
ik kijk uit naar deze release! zou in lijn van Crazy Heart liggen, ook produced by T Bone Burnett net als de soundtrack.

avatar van Bartjeking
3,5
Ligt inderdaad in de lijn van 'Crazy Heart' een heel erg lekkere country-plaat. Jeff zal waarschijnlijk veel scepticisme over zich heen krijgen omdat een acteur weer zo nodig een plaatje moet maken. Maar wat mij betreft kan dit zich meten met de top country-releases van dit jaar.

Mijn favoriete nummers zijn het openingsnummer 'What a Little Bit of Love Can Do' dat zonder problemen op de soundtrack van 'Crazy Heart' had kunnen staan. Het andere nummer waar mijn hart sneller van gaat slaan is 'Blue Car' waaruit blijkt dat Jeff Bridges ook het experiment niet schuwt, want hoor ik daar de potten en pannen van Tom Waits uit de kast vallen?

Op naar de 4 sterren! Luistert allen!

avatar van Yann
3,0
Allemaal wel aardig, maar nergens echt meer dan dat. Daarom slechts drie sterren. Jammer, ik had the Dude toch graag meer gegeven.

avatar van heicro
3,5
muziekobsessie schreef:
geweldige acteur maar echt oervervelende saaie countrypulp!!


Ieder mag zijn mening hebben, maar countrypulp rangschik ik toch echt onder een ander reportoire. Dit album behoort tot het betere singer/songwriter/country werk.

avatar van Ducoz
Het is zonde dat Brand New Angel hier niet op staat, want dat is echt een wonderschoon nummer,.,!

avatar
Stijn_Slayer
heicro schreef:
Dit album behoort tot het betere singer/songwriter/country werk.


Je bent pas singer-songwriter als je je eigen nummers schrijft en zingt, en dat is hier vaker niet dan wel het geval.

avatar van heicro
3,5
"Falling Short", "Slow Boat" en vooral "Tumbling Vine" zijn z'n eigen composities en zeker niet de minste.
Natuurlijk is zijn eigen inbreng niet heel groot, maar om dit album oervervelende saaie countrypulp te noemen ging mij te ver. Onder countrypulp versta ik de supercommerciele Nashville producties dat mijlenver weg ligt van dit ingetogen en van intelligente teksten voorziene album.

avatar van judgepaddy
Zolang het maar niet klinkt als The Eagles

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:19 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:19 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.