MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ryo Okumoto - Coming Through (2002)

mijn stem
3,67 (6)
6 stemmen

Japan
Rock
Label: Inside Out

  1. Godzilla VS. King Ghidarah (7:18)
  2. The Farther He Goes, the Farther He Falls (5:43)
  3. Slipping Down (5:57)
  4. Highway Roller (4:04)
  5. Freefall (4:03)
  6. Coming Through (5:21)
  7. Close Enough (18:57)
  8. The Imperial (5:21)
totale tijdsduur: 56:44
zoeken in:
avatar van Scherprechter
3,5
Uitstekend soloalbum van de Spock's Beard toetsenman.
Met veel hulp van Neal Morse, alle andere Beard mannen en enkele Los Angeles muzikale sterren.
Simon Phillips (toen Toto) drumt magistraal op 3 tracks (o.a. de jazzy opener), Steve Lukather (Toto) schudt een paar coole licks en solo's uit zijn gitaar, Glenn Hughes (o.a. Deep Purple) zingt indrukwekkend krachtig op Highway Roller, wat overigens een beetje rommelig wordt gedrumd door de 11 jarige Okumoto jr.
Bobby Kimball (toen ook Toto) zingt op de 2 beste nummers, het Toto achtige Slipping Down (wat een fantastische horn arrangementen!) en de Epic Close Enough, dat vooral de eerste 12 minuten indrukwekkend gaaf is. Wat een coole orgel en synth partijen!
Geen meesterwerk, maar zeker 3,5 ster waard!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:38 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:38 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.