MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Emika - Emika (2011)

mijn stem
3,45 (22)
22 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Electronic
Label: Ninja Tune

  1. 3 Hours (4:39)
  2. Common Exchange (3:33)
  3. Professional Loving (3:47)
  4. Be My Guest (4:27)
  5. Count Backwards (4:00)
  6. Double Edge (4:39)
  7. Pretend (4:19)
  8. The Long Goodbye (4:44)
  9. FM Attention (3:43)
  10. Drop the Other (3:28)
  11. Come Catch Me (4:06)
  12. Credit Theme (2:16)
  13. Save It *
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 47:41
zoeken in:
avatar
4,0
Doet me een beetje denken aan wat er zouj gebeuren als Aaliyah nog geleefd had en zich nu bezig had gehouden met Dubstep. Beetje een stretch, maar ik hoor het erin. Pas bij nummer 3 gaat de bas FLINK erin, niet dat ie bij de eerste 2 nummers zachtjes staat, maar dan komt ie er echt asociaal hard in op de rest van de plaat.

Bas is zeker een belangrijk onderdeel van de muziek, maar ik hoor zeker een bepaalde catchyness en wat onderliggende (complexere) lagen. Een redelijk geluidssysteem is geen overbodige luxe, want mijn pc boxen vonden het al snel genoeg.

avatar
3,5
talentje!

avatar
Nu te luisteren op de Luisterpaal van 3voor12:
3VOOR12 Speler - 3voor12.vpro.nl

PS: ik vind hem VET! Nu al een tijdje verknocht aan Dubstep, maar nog niet zoveel van deze variant gevonden....

avatar van Madjack71
Een heel album van Emika kan mij niet bekoren, maar er zijn wel gedeeltes die eigenzinnig genoeg zijn, zonder dat het een warboel wordt van geluiden. Die bevinden zich m.i. dan ook wat later op dit debuut.

avatar
beatcluster
Op een een of andere manier krijg ik buikpijn als ik hier naar luister.

avatar
4,0
de bas iets lager zetten dan.

avatar van Zeitgeist
4,0
Van de week ondekt (dankzij de game Sleeping Dogs) en toch wel heel erg lekker. Erg lekkere Bass en trippy sfeertje. Heb mijn subwoofer er iets harder voor gezet

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:26 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:26 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.