MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Phoenecia - Demissions (2011)

mijn stem
4,08 (6)
6 stemmen

Verenigde Staten
Electronic
Label: Schematic

  1. Two-Part Invention for Bodhran & Computer (12:29)
  2. Nostrum Remedium (8:51)
  3. Ferndano (4:49)
  4. Seba (5:48)
  5. Dogness (5:11)
  6. Aunt Alice (6:11)
  7. Gesundheit (8:54)
  8. IV Port (4:31)
  9. Mushroom Cloud Over Miami (5:54)
  10. Livelihoods (10:31)
totale tijdsduur: 1:13:09
zoeken in:
avatar
thejazzscène
Wow! Van een comeback gesproken... 10 jaar niets van gehoord. Heb zijn laatste plaat nog te beluisteren. Hoe klinkt deze?

avatar van John Doe
4,5
Dat valt moeilijk te omschrijven. Gratis te beluisteren op bandcamp en soundcloud.

Voor 'idm' liefhebbers een fikse aanrader in tegenstelling tot hun vorig jaar uitgekomen Echelon Mall wat een ambientplaat genoemd kan worden. De laatste halve minuut van 'Livelihoods' is als een extatisch stuk uit een set van Autechre.

avatar
thejazzscène
Je maakt me erg benieuwd! Laatste nummer klinkt erg goed.

avatar van Supernormal
4,0
Ondertussen is deze toch al een aantal keer door de playlist gepasseerd en heeft zowat hetzelfde resultaat als de Autechre albums, namelijk dat je ze niet echt beu wordt. Dit duo is vooral ritmisch erg sterk geworden (ik hoor Rob Hall-achtige techno invloeden) en je merkt een serieuze evolutie tegenover zijn album 'Brownout' van 10 jaar terug. Productie-technisch kan dit zeker typen aan de top van de huidige elektronica.

avatar van John Doe
4,5
Productioneel strak zoals je het nauwelijks hoort inderdaad. Mooie koptelefoon plaat. Leek eerst minder te worden, maar wordt juist beter nu ik allemaal nieuwe details & nuances erin hoor. 4.5* bij nader inzien dubbel en dwars waard.

avatar van Cellulord
4,0
Zoals John Doe reeds vermelde is dit een aanrader voor IDM liefhebbers. Ik hoorde hier en daar zeker Autechre invloeden maar ook ambient en dub.
"Livelihoods" is een fantastische afsluiter.

Deze 2 heren mogen gerust nog iets van zich laten horen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:41 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.