MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Besnard Lakes - You Lived in the City (2011)

mijn stem
3,57 (7)
7 stemmen

Canada
Rock
Label: Jagjaguwar

  1. We're Here for a Good Time (Not a Long Time) (7:45)
  2. Holiday Sin (6:31)
  3. Some Colour in the Sky (5:11)
  4. The Corner (6:59)
totale tijdsduur: 26:26
zoeken in:
avatar van repelstefan
4,0
Sterk eerste nummer; doet me een beetje denken aan Kettering van The Antlers. Het fragiele eerste stuk en dan de distorted synths met de drums. Heerlijk.

avatar van Mjuman
Dit is iets anders dan laatste album: iets meer richting ambient. Afgaand op het concert dat ik van The Besnard Lakes bijwoonde in Tivoli De Helling (Le Guess Who) zou ik de band plaatsen op het snijvlak van shoegaze en post-rock (al waren de songs, veelal met vocals relatief kort).

Eerder al trad de Japanse band shoegaze-band Broken Little Sister op als voorprogramma van Ulrich Schnauss (ambient); op deze ep (2 tracks zonder zang; lead vocal bovendien door de bassiste en niet door de lead-gitarist) schuift shoegaze iets richting ambient.

avatar van dynamo d
Is deze EP ook op cd uitgebracht of alleen als download te koop?

avatar van Mjuman
dynamo d schreef:
Is deze EP ook op cd uitgebracht of alleen als download te koop?


Bij hun concert hier ook op vinyl en cd - check Amazon.co.uk

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:19 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:19 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.