MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Royal Headache - Royal Headache (2011)

mijn stem
4,00 (15)
15 stemmen

Australiƫ
Punk / Pop
Label: R.I.P Society

  1. Never Again (2:10)
  2. Really in Love (1:43)
  3. Surprise (1:31)
  4. Psychotic Episode (2:14)
  5. Girls (1:39)
  6. Two Kinds of Love (2:27)
  7. Back and Forth (2:09)
  8. Down the Lane (2:41)
  9. Distant and Vague (2:24)
  10. Wilson Street (2:38)
  11. Honey Joy (2:30)
  12. Pity (2:25)
totale tijdsduur: 26:31
zoeken in:
avatar van Chameleon Day
Volgens kindamuzik zou dit album van eenzelfde statuur zijn als 'Is This It' van The Strokes. Een van de beste, zo niet de beste, plaat van het jaar. Ik ken hem niet, dus ik denk, ik ga hier eens kijken. En niemand kent hem!? Verborgen parel?

avatar van JoostBo
4,0
Ik kende de plaat al een tijdje, maar vandaag heb ik het maar eens goed beluisterd.
Is het punk? Ja, maar wel meer 'poppunk', want Royal Headache is vooral in de eerste plaats een popband. De punksaus komt doordat de liedjes allemaal zeer kort zijn, de hoekige en rauwe gitaarrifs en de goedkoop klinkende opname van de plaat.
Maar dat is niet negatief bedoeld; ook al houd ik niet heel erg van punk, dit spreekt mij toch wel aan en dat komt door de zang: die klinkt namelijk als soul. Het is deze combinatie van punk, pop en soul waardoor ik dit debuut met plezier ben gaan luisteren en waardoor toch meer mensen dan alleen punkliefhebbers het zal moeten aanspreken.

avatar van repelstefan
4,0
Die stem is ontzettend gaaf. Het is al gezegd maarinderdaad, soul meets punk. Erg zomers en vrolijk.

avatar van music4life
Geen punk maar garage rock/punk. Gragae zoals in de jaren 60 door The Sonics etc. gemaakt en meer moderne poppunk van The Strokes inderdaad.

avatar
5,0
Geweldig! Een van de stiefkindjes van Jan Kooi (mede) eigenaar van platenzaak Elpee in Groningen die onlangs veel te vroeg overleden is. Wie dat is? Google maar eens

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:22 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:22 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.