MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Tages - Studio (1967)

mijn stem
3,40 (5)
5 stemmen

Zweden
Pop / Rock
Label: Parlophone

  1. Have You Seen Your Brother Lately
  2. It's My Life
  3. Like a Woman
  4. People Without Faces
  5. I Left My Shoes at Home
  6. She Is a Man
  7. Seeing with Love
  8. Created by You
  9. What's the Time
  10. It's in a Dream
  11. She's a Having a Baby Now
  12. The Old Man Wafwer
zoeken in:
avatar van jorro
3,0
Door de mooie strijkjes die zo nu en dan hoorbaar zijn (in de opener, maar vooral in People Without Faces) is het best leuk om gehoord te hebben maar een blijvertje is het niet. Garagerock, psychedelisch,
de bekende formule uit die tijd. Niet slecht, maar een beetje 13 in een dozijn
Op spotify staan wat bonusnummers en daarvan is There's a Blind Man Playing Fiddle in the Street wel een erg prettig nummer.
70 in de 100 Greatest Albums of 1967, 231 in Best Ever Albums
3*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:39 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:39 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.