MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

End Amen - Your Last Orison (1992)

mijn stem
geen stemmen

Duitsland
Rock
Label: Institute of Art

  1. World in Decay (5:44)
  2. Prisons of Posterity (4:52)
  3. End Amen (5:39)
  4. Rebirth (5:58)
  5. Mystic Mountains (1:30)
  6. A New Day's Absurdity (7:04)
  7. Nocturnal March (4:55)
  8. Your Last Orison (4:52)
  9. Silence (3:02)
totale tijdsduur: 43:36
zoeken in:
avatar van Zagato
OK, geen berichten en geen stemmen moet wel echt bagger zijn (toch?). Ik ben een persoon van fases waarbij ik helemaal op kan gaan in een band en haar zijprojecten. Dit is zo'n zijproject van Psychotic Waltz (Norm Leggio en Dan Rock) en wederom een paar Duitsers die ik niet ken. De muziek is een beetje moeilijk thuis te brengen, thrashy, groovy, hippie, progressive met veel toetsen. Moet ik echt nog wel een paar keer luisteren voor een oordeel.

avatar van namsaap
Zagato schreef:
Dit is zo'n zijproject van Psychotic Waltz (Norm Leggio en Dan Rock) en wederom een paar Duitsers die ik niet ken.


De zanger/gitarist speelde ook in de thrashband Deathrow (tourden ooit ook met Psychotic Waltz) en de bassist speelde ook met Dan Rock in Darkstar. Op het eerste gehoor best een aardig album dit, maar de zang is een beetje een dealbreaker.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:52 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:52 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.