MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Opera Diabolicus - 1614 (2012)

mijn stem
3,25 (4)
4 stemmen

Zweden
Metal
Label: Metalville

  1. Overture (1:31)
  2. The Gates (10:02)
  3. Blood Countess Bathory (9:24)
  4. The 13th Guest (7:28)
  5. In Memoriam (2:43)
  6. Mythos Lamia (6:46)
  7. Forbidden (6:48)
  8. Stone by Stone (9:18)
totale tijdsduur: 54:00
zoeken in:
avatar van notsub
2,5
Dit is een twijfelgeval. Het klinkt allemaal best professioneel, maar bijvoorbeeld een Avantasia doet dit een stuk leuker. Deze nummers hebben het gewoon niet, een concept kan ook geen redding meer brengen.

avatar
4,0
Goede CD. Sommige nummers blijven niet hangen en/of zijn te lang, maar er staan een paar juweeltjes op die zo op het debuut van Abstrakt Algebra konden. Uitschieters zijn The Gates, Forbidden en Stone by stone.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:31 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:31 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.