MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Clark Terry - The Happy Horns of Clark Terry (1964)

mijn stem
geen stemmen

Verenigde Staten
Jazz
Label: Impulse!

  1. Rockin' in Rythm (4:41)
  2. In a Mist (4:08)
  3. Return to Swahili (3:04)
  4. Ellington Rides Again (Medley) (2:56)
  5. Impulsive (4:39)
  6. Do Nothin' Till You Hear from Me (3:37)
  7. Jazz Conversations (4:29)
  8. High Towers (3:48)
totale tijdsduur: 31:22
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Heerlijke plaat. De titel zegt het al. Het zijn ook voornamelijk up-lifting songs, met soms zelfs een ouderwetse New Orleans-feel. Zo staan er songs op van Ellington en Beiderbicke. Een aantal stukken zijn ook unisono gespeeld (sax, trompet, klarinet) wat echt een heerlijk ouderwets gevoel geeft.

Komt ook bij dat de tenorsaxofonist niemand minder dan Ben Webster is, die ook net een heerlijke Impulse-plaat had gemaakt. Hij heeft een heerlijk laid-back en warme sound. Dit tegenover het frivole spel van Phil Woods op de klarinet (en altsax). Terry zelf tettert er ook goed op los op de trompet en flugelhorn en zo nu en dan met een demper er op, wat ook zo'n ouderwetse feel meegeeft.

Deze plaat swingt enorm, en laat een goed gevoel achter.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:10 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:10 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.