MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Gigi D'Agostino - Tecno Fes (2000)

Alternatieve titel: Noise Maker

mijn stem
2,62 (4)
4 stemmen

Italiƫ
Dance
Label: ZYX

  1. L'Amour Toujours [Tanzen Vision Rmx] (6:58)
  2. Campane (3:38)
  3. La Danse [Tanzen Vision Rmx] (6:19)
  4. Another Way [Tanzen Vision Rmx] (6:15)
  5. La Marche Electronique (6:01)
  6. Spostamento (5:05)
  7. Your Love (Elisir) [In F.M. Mix] * (5:34)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 34:16 (39:50)
zoeken in:
avatar van 2MY
1,0
2MY
Stelt weinig voor... Dt hit L'Amour Toujours blijft een gigantische klepper (zo ook deze fraaie remix), en behoort nog steeds tot mijn commerciële favorieten, maar de rest is redelijk ongeïnspireerd gebonk.

Paar keer opgezet om te horen of ik me niet vergiste, en er misschien een of andere 'groei-parel' op te vinden was, maar helaas. Gig's sound klinkt ook heel erg gedateerd, zelfs voor die tijd - de beat klinkt 'begin jaren 90' en lijkt afkomstig van een prulcomputertje. Jammer, want Gigi's vrolijke hits hoorde ik wel altijd graag in de top 40 langskomen.

Campane boeit in z'n geheel niet: klokgeluiden op beat... bwa.
La Danse bestaat uit een leuke vocale sample, maar dat is het enige interessante aan de track, en te weinig om een nummer van ruim 6 minuten aan op te hangen.
Another Way (Tanzen Vision remix) bestaat uit een zwakke zanglijn, een monotone dreun, en ter afwisseling een flauwe synth-lijn... pas wanneer het originele refrein in de remix aan bod komt (we zijn dan 5 minuten ver) wordt het bijna interessant, maar dan is de song al afgelopen, helaas.

Er bestaan versies van dit album met oa. The Riddle en Passion toegevoegd aan de tracklist, en die zouden mijn quotering van dit album waarschijnlijk iets milder maken.

Nu komt Tecno Fes over als een veredelde single met probeerseltjes aangevuld.

*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:09 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:09 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.