MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Hammerfall - Chapter V:Unbent, Unbowed, Unbroken (2005)

mijn stem
3,82 (37)
37 stemmen

Zweden
Metal
Label: Nuclear Blast

  1. Secrets (6:08)
  2. Blood Bound (3:51)
  3. Fury of the Wild (4:40)
  4. Hammer of Justice (4:37)
  5. Never, Ever (4:05)
  6. Born to Rule (4:08)
  7. The Templar Flame (3:41)
  8. Imperial (2:29)
  9. Take the Black (4:46)
  10. Knights of the 21st Century (12:19)
totale tijdsduur: 50:44
zoeken in:
avatar van Eddie
4,0
Toch weer een lekkere plaat die nieuwe, alleen mag het gas wel weer eens intrapt worden, het klink allemaal wel lekker massaal en gelukkig nog geen orkesten te bekennen. Ik hoop alleen dat de de volgende waat meer richting Glory... gaat meer uptempo beukers. Lekkerste Nummers; 'Take The Black' 'Secrets' en 'Knights of the 21st century'

avatar
5,0
Dit is echt een geweldig album. De single blood bound is echt goed, net zoals de clip. Alleen is nummer 10: knight of the 21st century erg gaar. in het begin wat geschreeuw en maar wat geknoei. Maar deel 2 van dit nummer is best lekker. Dit is na Crimson Thunder ook weer een erg goed album. Ik geef 5*

avatar van Sinner
4,0
Goede plaat maar net wat minder dan Crimson Thunder. Ook voor mij mist deze cd wat snellere nummers. Dit zorgt ervoor dat het net wat teveel van hetzelfde is. Alleen...ik kan het ook niet slecht noemen want ze beheersen deze stijl echt wel tot in de puntjes. Secrets, Blood Bound en Born To Rule zijn mijn favoriete nummertjes.

De bijdrage van Cronos op Knights Of The 21st century vind ik echter maar matig. Veel heisa rond gemaakt maar niet echt de moeite om over naar huis te schrijven. Toch is ook dit nummer best te beluisteren.

avatar van Eddie
4,0
Sinner schreef:
Alleen...ik kan het ook niet slecht noemen want ze beheersen deze stijl echt wel tot in de puntjes. Secrets, Blood Bound en Born To Rule zijn mijn favoriete nummertjes.


Dat is ook precies mijn idee van hammerfall. bij elke nieuwe plaat hoop ik weer dat het gas wat dieper ingetrapt word, er is ook vaak een lichte teleurstelling als dat niet het geval is aan de andere kant zijn de platen van een dermate hoog niveau dat ze me ook nog nooit teleur gesteld hebben.

avatar
BlueBerry
SCHANDE VOOR POWER METAL GENRE! hetl lijkt of ze iets kunnen, maar ik heb ze live gehoord en nu is mijn respect voor deze band weg. studio klinken ze ok maar ik beoordeel toch op live optredens. zo kun je zien wat een band echt kan en helaas is dat bij hammerfall niet veel
ik plaats geen stem, omdat ik dan beoordeel op live werk en niet op hun studiowerk. qua studiowerk is het gwoon standaard powermetal met goeie gitaar solo's

avatar
Necr0ph0biC
Wat is er dan mis met ze live?
Ik was van plan om ze live te zien de volgende keer dat ze in Nederland kwamen, vandaar.
(Weet iemand wanneer ze weer in Nederland komen?)

avatar van Sinner
4,0
Necr0ph0biC schreef:
Wat is er dan mis met ze live?


Niets. Ik heb ze een keer of drie live gezien en steeds is het een erg leuk optreden geweest. Ze zijn misschien niet de meest technisch verbluffende band maar het is altijd wel erg gezellig en amusant voor zowel te zien als horen.

avatar van Eddie
4,0
Ik heb ze behalve de laatste twee tours bij elke tour meerdera malen live gezien en ze zijn mij idd ook nooit tegengevallen

avatar van Maximusic
3,5
Inderdaad gewoon een prima band ook live. Heb ze een tijdje geleden in Tilburg gezien, inderdaad niet verbluffend maar toch een goed optreden en de sfeer zat er zeker in!
Dit is mijn eerste HammerFall album best leuk moet ik zeggen, beetje standaard luisterd makkelijk weg, maar af en toe is dat juist best lekker. 3,5* kan ik er best aan kwijt.

avatar van Slater
4,5
Het 1e album van HammerFall waarbij ik de drums echt als metaal vind knallen en de gitaren lekker scheuren. Tja, er zitten alleen een aantal 'mindere' nummers bij. Ik lees dat men het laatste nummer niet echt goed vind, op een schaal van 10 is tie toch wel 7 waard, het refrein is prachtig en de 2e uitbarsting knalt er dik op los. Verder blijft het nummer Born To Rule in mijn hoofd zitten met een heerlijke melodie en The Templar Flame wordt prachtig gezongen met een solo die op de zang lijkt, echt tof!
4*

avatar van jasper1991
4,0
gaaf album met als beste nummers secrets, fury of the wild en take the black.
teksten als born to rule ben ik daarentegen wat minder op gesteld, die stoerdoenerij en voor de rest snap ik net zoals de meeste hammerfall albums niet waar het over gaat

avatar van Devoo
4,0
Album waarop hun beste song ooit staat, namelijk Secrets. Voor de rest ook een zeer degelijk Power Metal plaatje!

avatar
Akron777
Heerlijk album. Vooral de power achter Templar Flame of Never, Ever is fantastisch. Het Knights of the 21st Century is ook een geweldige afsluiter. Niet alleen voor het album maar ook voor HammerFall in het algemeen.

avatar van jasper1991
4,0
Devoo schreef:
Album waarop hun beste song ooit staat, namelijk Secrets. Voor de rest ook een zeer degelijk Power Metal plaatje!
wat mij betreft kan secrets niet op tegen "knights of the 21st century", "trailblazers" en "on the edge of honour"

avatar van jasper1991
4,0
jasper1991 schreef:
(quote)
wat mij betreft kan secrets niet op tegen "knights of the 21st century", "trailblazers" en "on the edge of honour"
en threshold

avatar van steve harris
Necr0ph0biC schreef:
Wat is er dan mis met ze live?
Ik was van plan om ze live te zien de volgende keer dat ze in Nederland kwamen, vandaar.
(Weet iemand wanneer ze weer in Nederland komen?)


ze komen 28 mei in raard bij dokkum op dokkem open air see you on tour !!

avatar van Spock2011
4,0
Het meest power-achtige album uit hun discografie. Het is af en toe een beetje soft en mainstream, maar weet al met al goed te overtuigen. Veel lekkere nummers als Blood Bound of The Templar Flame. Een lekkere power-ballad als Never, Ever. En een heerlijke epic als afsluiter, grote klasse.

Ik heb alleen wat moeite om Imperial af te luisteren, dat vind ik echt niet klinken. Nog iemand?

avatar van jasper1991
4,0
Nee, voor Hammerfall-begrippen is dit een alleraardigst ingetogen moment. Lekker folky, ik hoor hem wel graag eigenlijk.

Ze hebben in het verleden gedrochten gemaakt als 'Always will Be' en 'Dreams Come True':

avatar van Spock2011
4,0
Dreams Come True vond ik echt heerlijk. Ik vind het niet lekker klinken, de manier waarop de gitaar wordt aangeslagen is niet aan mij besteed.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:53 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.