MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Syndrome - Floating Veins (2011)

mijn stem
3,75 (6)
6 stemmen

Belgiƫ
Metal / Electronic
Label: Consouling

  1. Clot (6:00)
  2. Floating Veins (7:45)
  3. Project5 (6:18)
  4. Wolf (5:35)
  5. Absence (4:55)
totale tijdsduur: 30:33
zoeken in:
avatar van Fred Zed
3,5
Guitar ambient, een solo project van AmenRa guitarist Mathieu vandekecrkhove...

Als Syndrome richt hij zich meer op de sferische drones en het donkere doomgeluid . Op zijn debuut 'Floating veins' laat hij een duidelijke eerste indruk na die je vooral doet verlangen naar de toekomst van Syndrome. Want met zijn zes tracks en afklokkend op 30 minuten schiet 'Floating veins' te kort als zweverige dronende plaat.
Je blijft ergens op je honger zitten, maar toch is deze ep-cd en met name de 3 eerste nummers wel ok.

Ondertussen is er een opvolger verschenen en deze is beter, een cd opgedragen aan zijn pas geboren zoontje Wolf.

avatar van Fred Zed
3,5
Ondertussen is Now and forever uit en het experiment is verder gezet.
Wat je kan verwachten een nummer van 28min, bestaande uit 4 delen.
Beste omschrijving duistere guitar ambient soundscape sfeertje met drone invloeden.
Geen nummer dat je zomaar even snel beluisterd, je zet deze cd op en beluisterd deze van begin tot einde. Geen idee hoe ik een nieuwe cd kan toevoegen want blijkbaar heeft het muziekmeter.nl luister team deze cd nog niet ontdekt.
Zalige track om op te zetten als je thuiskomt van een concert midden in de nacht, lichten verduisterd en genieten maar.

Syndrome-Now and Forever-2012

avatar van Fred Zed
3,5
De laatste van Syndrome is hier te bekijken en vooral te beluisteren

Syndrome Now and forever, uitgebracht in 2012 maar compleet ontgaan aan de moderators waarschijnlijk?

Syndrome - Now And Forever - official videoclip on Vimeo

Syndrome is een soloproject van AmenRa guitarist Mathieu V.

avatar van trebremmit
Ik heb dat album even toegevoegd, dat kun je trouwens zelf ook doen met de knop toevoegen.

avatar van Fred Zed
3,5
Heb dit eens 1 keer geprobeerd en snel op de vingers getikt door de moderators.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:02 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.