MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Mad Dog - Mad Dog (1987)

mijn stem
3,00 (1)
1 stem

Verenigd Koninkrijk
Rock / Metal
Label: Stud

  1. Fallin' (3:15)
  2. Johnny Cyclops (4:35)
  3. It All Comes Down (4:47)
  4. Fortune Favours the Brave (6:50)
  5. Chill Out (2:24)
  6. Shangai Joe (2:32)
  7. Five Bucks in New York City (5:10)
  8. Last Great Wilderness (8:25)
totale tijdsduur: 37:58
zoeken in:
avatar van Sir Spamalot
3,0
Sir Spamalot (crew)
Dit is de enige plaat van dit viertal uit Wales, waarvan ik misschien dertig jaartjes geleden nog moet gehoord hebben maar de hoes herinner ik me nog, ik vermoed omdat ik deze nog in mijn handen heb gehad maar heb teruggelegd. Zanger heeft een stemgeluid tussen Algy Ward (Tank) en Alice Cooper.

De eerste twee nummers vind ik al direct goed, want redelijk uptempo met goed samenspel. De volgende twee nummers zijn trager, langer en saaier (Fortune Favours the Brave). Chill Out heeft dan wel weer dan prettig tempo. Iets te weinig vonken toch, getuige het te rustige laatste nummer Last Great Wilderness. Hiervan had ik meer verwacht zovele jaren later (maar ik blijf trouwe supporter van de Welse Rugby Union ploeg).

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:39 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:39 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.