MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Herbert Grönemeyer - ? What's All This (1988)

mijn stem
3,25 (4)
4 stemmen

West-Duitsland
Rock
Label: Capitol

  1. What's All This (5:00)
  2. Full Moon (4:50)
  3. Airplanes in My Head (3:53)
  4. Alcohol (4:19)
  5. Angst (4:09)
  6. So Far Away (5:17)
  7. Men (4:12)
  8. White Arrogance (4:32)
  9. Bochum (3:51)
  10. Hold Me (3:27)
totale tijdsduur: 43:30
zoeken in:
avatar van rkdev
3,0
Eerste Engelstalige CD van Grönemeyer, en alles wat zo goed is aan zijn Duitstalige albums mis ik hier. Voor mij moet Grönemeyer het namelijk hebben van zijn oprechtheid en het feit dat hij me met z'n scherpe teksten echt raakt, omdat hij het meent. En dat doe je toch het beste in je moerstaal.
Eerlijk is eerlijk, het zijn goed gemaakte bewerkingen van z'n Duitse nummers, maar de ziel is er uit, en die mis ik hier. Nipte 3* omdat de nummers in basis natuurlijk briljant zijn en zelfs een Engelse vertaling dat niet kan verbloemen.

avatar van vigil
De Engelse teksten zijn trouwens niet van de hand van Gronemeyer zelf maar van Peter Hammill,

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:09 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:09 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.