Naar aanleiding van hun eerste Europese toernee werden de A-kanten van hun eerste drie singles op deze EP uitgebracht in maart '84. Eerste single Beating My Head is hiervoor speciaal heropgenomen en de B-kant van He's Read (See The Fire) werd als vierde nummer toegevoegd.
Bij herbeluistering valt opnieuw de erg zwakke geluidsmix op. Een bewuste keuze wellicht, maar die jammer genoeg afbreuk pleegt aan de kwaliteit van hun songmateriaal. De tweede stem in Take It All is daardoor nauwelijks hoorbaar (jammer), het grafgereutel in See The Fire gelukkig ook niet.
He's Read steekt met kop en schouders boven de andere nummers uit met jawel een heldere geluidsmix; de zang lekker vooraan in het geluid samen met de bas en de drummachine (en met de beste gitaarriff van de 4 songs).