MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ja Rule - Rule 3:36 (2000)

mijn stem
2,73 (35)
35 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Murder Inc.

  1. Intro (1:14)
  2. Watching Me (1:55)
  3. Between Me and You (4:10)

    met Christina Milian

  4. Put It on Me (4:22)
  5. 6 Feet Underground (5:05)
  6. Love Me, Hate Me (4:44)
  7. Die (4:36)

    met Tah Murdah, Black Child en Dave Bing

  8. Fuck You (4:13)

    met 01 en Vita

  9. I'll Fuck U Girl (Skit) (1:34)
  10. Grey Box (Skit) (0:15)

    met Tah Murdah en Black Child

  11. Extasy (5:06)

    met Tah Murdah en Black Child

  12. It's Your Life (4:30)

    met Shade Sheist

  13. I Cry (5:17)

    met Lil' Mo

  14. One of Us (5:56)
  15. Chris Black (Skit) (2:33)
  16. The Rule Won't Die (2:18)
totale tijdsduur: 57:48
zoeken in:
avatar
godvergeten kut album echt waar

avatar van Reijersen
2,0
Har-M schreef:
godvergeten kut album echt waar


Je zegt het ook zo netjes

avatar
BB Gambini
Niet helemaal mijn album. Ben groot fan van Ja Rule, (nu denken sommige mensen dat ik in een gekkenhuis hoor) maar ik vind hem goed klaar. Op dit album heb je goeie maar ook slechte nummers. Heb zelf 5 sterren gegeven omdat dit album niet zo laag gemiddelde verdiend, (dat doe ik bij al zijn albums). Is toch belachelijk dat mensen slechte cijfers geven omdat ze 50 Cent beter vinden. Luister eerst naar dit album, geef dan je mening.


avatar
Relax
Har-M schreef:
godvergeten kut album echt waar


Jep jep, hij zingt meer op dit album dan zingen.... en sinds zijn teksten bagger zijn spit hij het vooral bagger.
Ik val gewoon zwaar in slaap van dit album... terwijl dat niet de bedoeling is deze keer...

1,0.

avatar van RJR
RJR
Relax schreef:
(quote)


Jep jep, hij zingt meer op dit album dan zingen
1,0.


Je bedoelt hij zingt meer dan rappen neem ik aan

avatar
5,0
Een hele verandering qua album als je naar Venni Vetti Vicci hebt geluisterd. Maar als je nummers als "Between me and u", "Die" en "Love me hate me" hoort weet je waarom het album zo goed is! Zeker een aanrader!

avatar van Reijersen
2,0
Ooit vond ik Ja Rule best cool met zijn hiphop met aanstekelijke R&B refreintjes. Maar als ik hier nu naar luister, tja. Alleen 'Between Me and You' luister ik af en toe weleens.

2 sterren.

avatar van kemm
2,0
Bij mij valt hij ook onder de categorie jeugdzonden. Vond vooral Put It On Me, de versie met Lil' Mo, fantastisch. Hier stond dus enkel een versie zonder haar op, dus heb ik later nog Pain Is Love moeten kopen (want de single was nergens te vinden). Afzetters!

avatar van KILLERBEE99
1,5
Sommige nummers zijn wel leuk, maar ben geen fan van Ja Rule's geschreeuw.

avatar
Gucci-Mane
De eerst helft was het toch wel gaaf en aardig , maar de andere helft was het minder.

Ja Rule begon hier beetje uit een te valle in tegen tot zijn vorige meesterwerk.

Moet toegeven dat Love me hate me , Put it on me , between me and you en 6 feet underground lekker om te horen is.

avatar van djwutru072
4,0
Underrated MC, misschien door alle beef (?)

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:37 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:37 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.